Ajax - Juventus 2019: stream online i transmisja na żywo. Liga Mistrzów 9.04

2019-04-09 9:13
Ajax Juventus - Eska Cinema
Autor: Xinhua News/East News

Ajax - Juventus to pierwszy mecz zespołów w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów 2018/2019. Gdzie znaleźć stream online i transmisję na żywo w TV? Najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Ajax - Juventus 9.04.2019 to pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie tych drużyn w rozgrywkach Ligi Mistrzów 2019. Wiele fanów piłki nożnej zadaje sobie pytanie czy Stara Dama da radę bez Ronaldo? Brak najważniejszego napastnika drużyny Juventusu skutkuje słabszą grą w ostatnich meczach. Przypomnijmy, że Ronaldo ostatnie spotkanie w barwach Juventusu rozegrał 12 marca. Czy najsłynniejszy piłkarz świata stanie na boisku przeciwko Ajaksowi? Według medialnych doniesień, Ronaldo czuje się gotowy do gry i być może rozegra pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie z drużyną z Amsterdamu. Ajax w tej edycji Ligi Mistrzów wyeliminował w 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt. Gdzie będzie udostępniona transmisja na żywo? Gdzie szukać streamu online z tego starcia?

Mecz Ajax - Juventus transmisja na żywo

Ajax - Juventus w środę, 10 kwietnia pokaże Polsat Sport Premium 2. Będzie to jedyna transmisja na żywo w telewizji z polskim komentarzem. Warto przypomnieć, że kanały Polsat Sport Premium są dodatkowo płatne u operatorów telewizji kablowych i satelitarnych.

Ajax - Juventus online stream

Spotkanie Ajaxu z Juventusem będziemy mogli śledzić także w internecie. Stream online z tego wydarzenia dostępny będzie na ipla.tv. Opcja tylko dla posiadaczy wykupionego pakietu!

NAJNOWSZE