Agnieszka Wóźniak-Starak

i

Autor: AKPA

programy

Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki po pierwszym półfinale Mam Talent! „Cały czas gra, nie widzę szczerości”

2024-04-21 20:36

Piętnasta edycja Mam Talent nabiera tempa! W sobotę, 20 kwietnia 2024 roku, widzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy półfinał tej edycji, podczas którego na dobre rozpoczęła się rywalizacja o finał. Był to również pierwszy odcinek na żywo, widzowie byli więc ciekawi, jak poradzą sobie nowi jurorzy oraz prowadzący show. Fanom Mam Talent! nie przypadło do gustu zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka znalazła się w ogniu krytyki.

Za nami pierwszy półfinał piętnastej edycji programu Mam Talent. O awans do finału walczyli: Anka Dzilińska, Damian "Pszczelarz" Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk. Ich występy ocenili nie tylko jurorzy w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, ale również widzowie, którzy mieli okazję oddać głos na swoich faworytów. Okazuje się jednak, że ocenie widzów poddane były nie tylko występy uczestników, ale także Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski, którzy mają za sobą pierwszy odcinek na żywo. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, jak wypadła Agnieszka Woźniak-Starak. 

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki

Pierwszy półfinał wzbudził wśród widzów ogromne emocje. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu, zachwytów i zaskoczeń. Największe wrażenie na widzach zrobił występ niesamowicie uzdolnionego tancerza Tymoteusza Sobczyka i to właśnie on przeszedł do finału. Dzięki głosom jury w najważniejszym odcinku tej edycji wystąpi również wokalistka i skrzypaczka Olivia Hausner, która podczas castingów zachwyciła Janka Pirowskiego i została doceniona przez niego złotym przyciskiem!

Nieco mniej optymistycznie widzowie zareagowali na debiut Agnieszki Woźniak-Starak w odcinkach na żywo. Według nich dziennikarka nie szuka kontaktu z uczestnikami oraz widzami, nie jest empatyczna i jest „za sztywna” do tego formatu. Na Instagramie Mam Talent pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy.

Agnieszka bardzo źle prowadzi ten program ona w ogóle nie jest empatyczna i nie ma kontaktu z widzami ani z uczestnikami, jest na dystans i jest bardzo zachowawcza, cały czas gra, nie widzę szczerości w niczym. @pirowski_jan ktory jest świetny spokojnie moglby zostac sam i poradzilby sobie bardzo dobrxe natomiast Aga wszystko psuje. Nie wiem czy dostala angaz za nazwisko czy co ale niestety nie byl to dobry wybor

Aga jest za sztywna do tego programu. Szczególnie widać to w porównaniu do jej poprzedników - Marcin Prokop super prowadził ten program, Aga nie odnalazła się moim zdaniem.

Czy to oznacza, że piętnasty sezon Mam Talent będzie pierwszym i zarazem ostatnim sezonem z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Listen on Spreaker.