AGENCI NCIS sezon 2 już na natenie TVN 7 [GALERIA]

2012-11-23 7:49
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Widzów TVN 7 czeka wiele emocji. Począwszy od morderstw, porwań, szpiegostwa, a skończywszy na terroryzmie.,,Agenci NCIS" będą prowadzić dochodzenia w sprawach wszystkich przestępstw i zbrodni, które mają jakiekolwiek powiązania z marynarką wojenną lub piechotą morską.

NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) to serial kryminalny z zaskakującymi zwrotami akcji. Agenci NCIS prowadzą śledztwa w sprawie przestępstw, które nawet w nieznaczny sposób są powiązane z żołnierzami marynarki wojennej i piechoty morskiej, bez względu na ich stopień wojskowy i pozycję.

Zespołem kieruje agent specjalny, Leroy Jethro Gibbs, wysoko wykwalifikowany oficer śledczy i specjalista od przesłuchań. Jest inteligentny, twardy i chętnie nagina przepisy, aby tylko wykonać swoją pracę. Do jego zespołu należy Anthony Dinozzo, były detektyw z wydziału zabójstw. Jest obdarzony instynktem, jakiego można nabyć wyłącznie podczas pracy w terenie.

W skład zespołu wchodzi również agentka Katie Todd, piękna, ale zarazem twarda kobieta - była agentka Służb Specjalnych, która współpracowała z Gibbsem w przeszłości.

Dni powszednie z całą pewnością będą należeć do odważnych ,,Agentów NCIS". Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 na antenie TVN 7.


źródło/fot - materiały prasowe


P.D

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE