Agenci. Biuro detektywistyczne - obsada. Kto występuje w serialu?

2022-08-08 16:37 Leon Pietrzak
Agenci. Biuro detektywistyczne
Autor: Materiały prasowe

Już jesienią widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli oglądać nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” z udziałem m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego. Nie zabraknie tajemniczych zagadek i skomplikowanego śledztwa. Co czeka widzów w pierwszych odcinkach? Kto znalazł się w obsadzie? Odpowiadamy!

Agenci. Biuro detektywistyczne to opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną i rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Jeżeli lubicie rozwiązywanie zagadek w niekonwencjonalny sposób i na własną rękę, to nowa propozycja od Czwórki może się okazać idealną propozycją na nadchodzące weekendy.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Agenci. Biuro detektywistyczne - o czym jest serial?

Historia rozpoczyna się, gdy Adek, świeżo upieczony detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka – Igora. Ostatecznie postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice.

Sonda
Lubisz polskie kryminały?

Agenci. Biuro detektywistyczne - OBSADA

W głównych rolach, obok Bartosza Obuchowicza (komisarz Pospieszalski) i Konrada Skolimowskiego (Adek) występują Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer. Serial emitowany będzie na antenie Czwórki w soboty o godz. 13 i 14, a w Szóstce – w soboty i niedziele o godz. 20.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE