Aaron Paul na dużym ekranie! NEED FOR SPEED w kinach 21 marca!

2014-03-17 11:35
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Szybkie samochody i przystojni mężczyźni jak magnes przyciągają piękne kobiety. Nie mogło być inaczej w filmie Need for Speed, w którym główne role męskie grają Aaron Paul i Dominic Cooper.

Szybkie samochody i przystojni mężczyźni jak magnes przyciągają piękne kobiety. Nie mogło być inaczej w filmie Need for Speed, w którym główne role męskie grają Aaron Paul - znany jako Jesse z serialu Breaking Bad - i Dominic Cooper.

Przy doborze partnerek dla nich, reżyser postawił na wschodzące gwiazdy Hollywood, bardzo utalentowane młode aktorki - Imogen Poots i Dakotę Johnson. Już 21 marca będzie można podziwiać je na wielkim ekranie.

Julia (Imogen Poots) to zadziwiająco pomysłowa i zaradna brokerka samochodowa, która po raz pierwszy styka się z głównym bohaterem (Tobey Marshall - Aaron Paul) w Manhattan Art Space, gdzie właśnie trwa oficjalna premiera nowego modelu Mustanga. Choć ta dwójka nie pała do siebie z początku wielką sympatią, Julia pomaga Marshallowi wejść w posiadanie Mustanga, a potem towarzyszy mu w 48-godzinnej podróży z Nowego Jorku do Kalifornii, aby mężczyzna mógł wziąć udział w wyścigu De Leon i pokonać swojego rywala Dino Brewstera (Dominic Cooper).

źródło - mat prasowe
PD

NAJNOWSZE