Pikantne kino

5 naprawdę świetnych filmów erotycznych. Zapomnijcie o "365 dni"

2023-05-02 11:22

Jeśli marzy wam się seans "365 dni" bądź jego nadchodzącej kontynuacji, lepiej sobie darujcie i obejrzyjcie coś NAPRAWDĘ PORZĄDNEGO. Kino erotyczne ma wam bowiem o wiele więcej do zaoferowania i dziś wyłoniłam dla was 5 tytułów, które tego dowodzą.

"365 dni" to gniot, który jakimś cudem wybił się do mainstreamu i stał się międzynarodowym hitem. Podobnie było w przypadku bezpłciowej serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i istnego koszmaru w postaci "After". Jeśli zatem po seansie wspomnianych potworków zaczęliście wątpić, że kino erotyczne ma wam cokolwiek do zaoferowania, z chęcią wyprowadzę was z błędu.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej traumatyzujące filmy w dziejach kina. Po ich obejrzeniu już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem

Filmy erotyczne, które warto obejrzeć

Filmy o seksie nie muszą być wulgarne, szkodliwe i toksyczne, niezależnie od tego, co usiłują wmówić wam Blanka Lipińska i Anna Todd. Kino erotyczne może być angażujące, wysublimowane i (nomen omen) głębokie. Na dowód swoich twierdzeń, wyłoniłam dla was 5 erotyków, które naprawdę zasługują na waszą uwagę. Znajdziecie je w powyższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze plot twisty w dziejach kina. Które produkcje zszokowały nas najbardziej?

Sonda
Lubisz oglądać filmy erotyczne?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7