Znana sieciówka szuka pary, która weźmie ślub w ich sklepie. Oferta jest kusząca!

2022-08-09 11:44
Znana sieciówka szuka pary, która weźmie ślub w ich sklepie. Oferta jest kusząca!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Aldi to znana sieć sklepów wielobranżowych. Firma poszukuje pary narzeczonych, która weźmie ślub w jednym z ich sklepów. Sklep nie tylko sfinansuje całe przedsięwzięcie. Nowożeńcy przez rok będą mogli robić zakupy w Aldi za darmo!

Ten ślub będzie z pewnością nietuzinkowy! Aldi Insights Center chce zorganizować u siebie ceremonię dla kochającej się pary. Zamiast na ślubnym kobiercu w ogrodzie, czy kościele, będą ślubować sobie miłość... między półkami. Ceremonię poprowadzi pracownik Aldi. Mogą być jednak spokojni! Wnętrze sklepu ma zostać odpowiednio przygotowane, tak by wciąż była to godna uroczystość. Ponadto sieć pokryje koszty miedzy innymi: Sieć zakwaterowania gości i ich podróży, fryzury i makijażu dla panny młodej, fotografa, upominków ślubnych i przyjęcia dla 50 osób.

Ślub w Aldi - prezent dla nowożeńców

To jeszcze nie wszystko! Sieć przygotowała dla nowożeńców niezwykły prezent. Jest to 5000 dolarów w kartach podarunkowych, które będą mogli wykorzystać przez rok na zakupy w Aldim. Ci, którzy chcą się zgłosić, muszą wysłać swoje zdjęcie, krótki tekst opisujący historię swojej znajomości. Ponadto należy opisać "miłość do Aldi" oraz linki do kont w mediach społecznościowych. Termin składania aplikacji upływa 17 sierpnia, a niezwykł ślub ma odbyć się 9 listopada.

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z:

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze