Szczepionki przeciw COVID-19 w... fast foodzie! Frytki i hamburger gratis

2021-08-02 9:47
Znana sieć fast - food wprowadza szczepionki przeciw COVID - 19. Do każdej proponuje frytki i hamburgera
Autor: Pixabay.com Znana sieć fast - food wprowadza szczepionki przeciw COVID - 19. Do każdej proponuje frytki i hamburgera

Szczepienia przeciw COVID - 19 to aktualnie temat numer jeden. Aby uzyskać odporność zbiorową miasta wprowadzają udogodnienia dla osób chcących otrzymać szczepionkę, rząd wciąż zachęca, aby ją przyjąć. Zaszczepić się można w tradycyjnych miejscach, takich jak: przychodnie, szpitale, jak i w punktach drive - thru, mobilnych autobusach, a nawet w kościele. Teraz, szczepionkę będzie można dostać w znanej sieci fast - food, a co więcej dodatkowo zjeść za darmo hamburgera i frytki.

- Osoby, które zaszczepią się w McDonald's otrzymają kupon na bezpłatną pozycję w menu - poinformowała kalifornijska sieć fast food, która współpracuje z Kalifornijskim Departamentem Zdrowia Publicznego.

Jak informuje portal polsatnews.pl, w czerwcu br. McDonald's połączył się z kalifornijskim Sanepidem Publicznym, aby zaoferować bezpłatne szczepienia w ponad 70 lokalizacjach w całym regionie.

- Szczepienie jest podstawą, aby zakończyć pandemię. Jest bezpieczne, bezpłatne i ratuje życie - napisał na swoim Facebooku McDonald's (Carson, California, California, US).

W związku ze swoim stanowiskiem, sieć fast foodów w Kalifornii zorganizowała akcję szczepień w ponad 70 restauracjach w całym stanie, w tym w 30 klinikach typu pop-up, które można znaleźć w wybranych restauracjach w hrabstwach San Francisco, Santa Clara, Solano i Monterey. Od poniedziałku 2 sierpnia, każdemu zaszczepionemu w McDonald's będzie przysługiwał kupon na jedną bezpłatną pozycję w menu.

Amerykański McDonald poinformował również, że niektóre lokalizacje będą prowadzić jednodniowe przychodnie, podczas gdy inne będą oferować wiele terminów szczepień.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze