Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / besty.pl

W sylwestra możesz grać w grę. Super tytuł dostępny ZA DARMO [WIDEO]

2021-12-30 12:23

Wiele osób już w listopadzie gorączkowo poszukuje miejsca, w którym przywita Nowy Rok. Niektórzy wybiorą "domówki" inni zorganizowane plenerowe imprezy. Opcji jest kilka jedną z nich jest „granie w grę”, i to nie byle jaką, bo jedna z platform udostępni dziś za darmo grę o przygodach słynnej pani archeolog.

Będę grał w grę… Tomb Raider

Nagranie z wywiadem dotyczącym planów na sylwestra, na którym młody chłopak odpowiada, że „będzie grał w grę” zrobiło furorę. Dla osób, które postanowiły w Sylwestrową noc zostać w domu i lubią gry komputerowe mamy dobrą wiadomość. Jak podaje serwis Komputerswiat.pl już dziś (30 grudnia) od godziny 17:00 od Epic Games będziecie mogli otrzymać bowiem za darmo grę Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, czyli pełen zestaw ostatnich przygód słynnej Lary Croft.

Gra zebrała bardzo dobre recenzje od Komputerświat.pl. Jej akcja dzieje się między innymi w gęstej dżungli Ameryki Południowej. Nasza bohaterka eksplorować będzie ruiny majów, zwiedzić można będzie także Peru. Gra zapewnia kilkanaście godzin głównego wątku i całkiem sporo pobocznych zadań. Więc jeśli nie graliście jeszcze w tę grę, to właśnie będziecie mieć okazję na spędzenie czasu w towarzystwie panny Croft. Zwłaszcza, że odwilż i zapowiadany deszcz i wiatr nie zachęcają do świętowania na dworze.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla PO i Jarosława Kaczyńskiego