Szokujące sceny w parku rozrywki. Mężczyzna wyślizgnął się z wagonika i zawisł nad ziemią

i

Autor: Screen: YouTube/Local News 8 Szokujące sceny w parku rozrywki. Mężczyzna wyślizgnął się z wagonika i zawisł nad ziemią

Szokujące sceny w parku rozrywki. Mężczyzna wyślizgnął się z wagonika i zawisł nad ziemią. Nagrał to telefon [WIDEO]

2021-08-19 13:56

Do dramatycznych scen doszło w jednym z parków rozrywki w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna podróżujący wagonikiem wyślizgnął się z niego i zawisł 15 metrów nad ziemią. Całą sytuację przez przypadek nagrała kobieta.

O zdarzeniu poinformowała telewizja Local News 8. Dramatyczne sceny rozegrały się parku rozrywki Lagoon w Stanach Zjednoczonych. Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna wyślizgnął się z wagonika kolejki. Udało mi się chwycić barierki. Przez jakiś czas mężczyzna zwisał z wagonika na wysokości 15 metrów.

W pewnym momencie 32-latek puścił zabezpieczenie i spadł. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Doznał jednak zbyt poważnych obrażeń i w konsekwencji zmarł. Całą sytuację nagrała przypadkowo kobieta.

Ekipa Eska Summer City odwiedziła Przystanek Piekuś w Osielsku

Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znalazł się poza wagonikiem. Rzecznik parku rozrywki, Adam Leishman zapewnia, że na każdej atrakcji znajdują się regulaminy bezpieczeństwa, które ostrzegają przed niebezpiecznym zdarzeniami.