Potężny wybuch w pobliżu budynku okupacyjnej administracji Melitopola

2022-05-30 13:17
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva / Twitter / fot. @Nexta

W okupowanym przez wojsko rosyjskie Melitopolu nastąpiła eksplozja. Lokalne media donoszą, że rano w pobliżu centrum handlowego Kvartal słychać było eksplozję. Według wstępnych informacji podanych przez portal Nexta, nie wykluczone, że w trakcie wybuchu w budynku był kolaborujący z Rosjanami szef obwodu Zaporoże Jewhen Balickij.

Doszło do wybuchu w pobliżu budynku okupacyjnej administracji Melitopola

W pobliżu budynku okupacyjnej administracji Melitopola w obwodzie zaporoskim, na południowym wschodzie Ukrainy, doszło w poniedziałek do wybuchu - poinformował lojalny wobec władz ukraińskich mer miasta Iwan Fedorow.

"Do wybuchu doszło w centralnej części miasta, w pobliżu budynku mieszczącego mianowaną przez raszystów (Rosjan) obwodową administrację wojskową" - powiedział mer, cytowany przez agencję Interfax-Ukraina.

Fedorow dodał, że okupanci przeprowadzają obecnie kontrolę obiektów znajdujących się w pobliżu miejsca wybuchu.

Zdaniem samorządowca wybuch można tłumaczyć próbą "pozbycia się" przez Rosjan kolaborantów, którzy "nie robią zbyt dobrze tego, do czego się zobowiązali".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze