Nowe obostrzenia w Polsce. Co zostanie zamknięte? Do kiedy twardy lockdown? [DATA]

2021-03-25 12:20
Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?
Autor: Pixaby Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?

Twardy lockdown w Polsce stał się faktem. Rząd wprowadza nowe obostrzenia w związku bardzo dużą liczbą zakażeń koronawirusem. Konieczne jest ograniczenie mobilności, by zmniejszyć transmisję zachorowań. Co znaczy lockdown w Polsce? Kiedy zostaje wprowadzony? Do kiedy lockdown będzie obowiązywać? Wszystkiego dowiecie się w naszym materiale.

Lockdown w Polsce. Nowe obostrzenia. Co się zmieni?

O tym, że w Polsce ma zostać wprowadzony twardy lockdown mówiło się już od kilku dni. Wszystko przez stale rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem. W czwartek, 25 marca było ich najwięcej od początku pandemii - ponad 34 tysięcy zachorowań. Stąd ruchy w kierunku zaostrzenia lockdownu w Polsce. Nowe obostrzenia ogłosił rząd na konferencji w czwartek, 25 marca. Co się zmieni? Co zostanie zamknięte? Więcej przeczytacie w naszym materiale:

Nowe obostrzenia od 27.03.2021: Minister ogłosił TWARDY LOCKDOWN! Co będzie zamknięte?

Raport z anteny 24.03, godz.10

Do kiedy lockdown w Polsce?

Twardy lockdown w Polsce będzie obowiązywać już w tym tygodniu. Szczegóły w tym temacie podał rząd na konferencji w czwartek, 25 marca. Do kiedy twardy lockdown w Polsce? Premier już wcześniej mówił, że będzie on obowiązywać na tydzień przed i tydzień po Wielkanocy 2021. Nowe obostrzenia w Polsce, a więc i twardy lockdown zostanie wprowadzony w sobotę, 27 marca. Potrwa do piątku, 9 kwietnia kwietnia.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze