Nowe obostrzenia w Polsce. Co zostanie zamknięte? Do kiedy twardy lockdown? [DATA]

2021-03-25 12:20
Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?
Autor: Pixaby Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?

Twardy lockdown w Polsce stał się faktem. Rząd wprowadza nowe obostrzenia w związku bardzo dużą liczbą zakażeń koronawirusem. Konieczne jest ograniczenie mobilności, by zmniejszyć transmisję zachorowań. Co znaczy lockdown w Polsce? Kiedy zostaje wprowadzony? Do kiedy lockdown będzie obowiązywać? Wszystkiego dowiecie się w naszym materiale.

Lockdown w Polsce. Nowe obostrzenia. Co się zmieni?

O tym, że w Polsce ma zostać wprowadzony twardy lockdown mówiło się już od kilku dni. Wszystko przez stale rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem. W czwartek, 25 marca było ich najwięcej od początku pandemii - ponad 34 tysięcy zachorowań. Stąd ruchy w kierunku zaostrzenia lockdownu w Polsce. Nowe obostrzenia ogłosił rząd na konferencji w czwartek, 25 marca. Co się zmieni? Co zostanie zamknięte? Więcej przeczytacie w naszym materiale:

Nowe obostrzenia od 27.03.2021: Minister ogłosił TWARDY LOCKDOWN! Co będzie zamknięte?

Raport z anteny 24.03, godz.10

Do kiedy lockdown w Polsce?

Twardy lockdown w Polsce będzie obowiązywać już w tym tygodniu. Szczegóły w tym temacie podał rząd na konferencji w czwartek, 25 marca. Do kiedy twardy lockdown w Polsce? Premier już wcześniej mówił, że będzie on obowiązywać na tydzień przed i tydzień po Wielkanocy 2021. Nowe obostrzenia w Polsce, a więc i twardy lockdown zostanie wprowadzony w sobotę, 27 marca. Potrwa do piątku, 9 kwietnia kwietnia.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze