Trzymała w mieszkaniu WILKI, lisy i BORSUKA! Kobieta więziła zwierzęta w dwóch pokojach

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Trzymała w mieszkaniu WILKI, lisy i BORSUKA! Kobieta więziła zwierzęta w dwóch pokojach

2021-08-26 12:43

Mieszkanka Kijowa w dwupokojowym mieszkaniu trzymała wilki, lisy, borsuka, dzikie ptaki i osiem amstaffów - informuje Hromadske Radio. Wilki trafiły do schroniska dla dzikich zwierząt.

Założycielka schroniska dla dzikich zwierząt Natalia Popowa powiedziała na antenie ukraińskiego radia, że mieszkanka kijowskiej dzielnicy Obołoń w małych klatkach w dwupokojowym mieszkaniu trzymała wilka, dwa lisy, borsuka, dzikie ptaki i osiem amstaffów.

Wilk miał kilka otwartych złamań łapy. Zwierzę zostało pogryzione przez borsuka, który uciekł z klatki. Po tym incydencie kobieta przyprowadziła do mieszkania kolejnego wilka, ale przez naciski obrońców zwierząt sama zwróciła się do schroniska i oddała zwierzę.

Po trafieniu do schroniska wilki zostały w środę wysłane na leczenie do Belgii. Nie jest znany los pozostałych zwierząt.

Kasia Kowalska ujawnia sekret młodości i urody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE