Creazy Frog  powraca po 11 latach!

i

Autor: YT/Crazy Frog Creazy Frog powraca po 11 latach!

Traumatyczna postać z dzieciństwa powraca! To król dzwonków sprzed lat!

2021-12-14 9:45

Mamy 2021 rok. Prawie 2022! A w kinach - "Matrix" i "Ghostbusters" (nawet ABBA wydaje nowe piosenki). I najwyraźniej, aby jeszcze trudniej było ci zapamiętać, jaki jest rok bez pomocy kalendarza, to mamy kolejną rzecz. Powrót króla dzwonków z lat 2000 - szalona żaba 3D Crazy Frog.

Nowy utwór (pierwszy od 11 lat) nazywa się „Tricky”. W klipie Crazy Frog tradycyjnie robi „ba-pa-pa” i „rin-ding-ding”, jeździ na niewidzialnym motocyklu i wspina się, gdziekolwiek o to poproszą. I wydawałoby się, że żabie udało się, jeśli nie odzyskać dawnej świetności, to przynajmniej wywołać łzę nostalgii.

Jak się jednak okazuje po latach życie poturbowało również naszego bohatera: w nowym teledysku Crazy Frog nie narysowano jego cech płciowych, o których rozmawiał przy muzyce w klasycznych teledyskach z jego udziałem sprzed wielu już lat. Jak widzimy po najnowszym klipie, coś w jego zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?