Tomasz Knapik - PRZYCZYNY ŚMIERCI słynnego lektora

2021-09-06 16:00
Tomasz Knapik
Autor: Fot. screen YouTube Nasze Czytanie / https://www.youtube.com/channel/UChNqm_ZidIaTD5N8Bcf0mkw Tomasz Knapik Tomasz Knapik

Zmarł jeden z najsłynniejszych polskich głosów. O śmierci Tomasza Knapika poinformował w mediach społecznościowych jego syn. W naszym artykule przeczytacie o przyczynach śmierci słynnego lektora telewizyjnego i filmowego.

Tomasz Knapik nie żyje - o śmierci słynnego lektora poinformował w mediach społecznościowych jego syn, Maciej Knapik. Tomasz Knapik był jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów telewizji i kina. Podkładał głos do dziesiątek filmów i seriali. Usłyszeć można go także w warszawskiej komunikacji publicznej - to jego głosem zapowiadane są kolejne przystanki autobusowe i tramwajowe. Oprócz pracy lektorskiej, Tomasz Knapik był również wykładowcą akademickim - pracował na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Jakie są przyczyny śmierci Tomasza Knapika? O tym w dalszej części naszego artykułu.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili seniora

Przyczyny śmierci Tomasza Knapika

Tomasz Knapik odszedł w wieku 78 lat. Co spowodowało jego śmierć? Światło na tę kwestie rzuca wpis jego syna. Maciej Knapik informuje w nim o "ciężkim kryzysie chorobowym" ojca. W poście możemy przeczytać, że zmagania z chorobą trwały od ponad dwóch miesięcy. Wpis zamieszczamy poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze