Tomasz Knapik

i

Autor: Fot. screen YouTube Nasze Czytanie / https://www.youtube.com/channel/UChNqm_ZidIaTD5N8Bcf0mkw Tomasz Knapik Tomasz Knapik

Tomasz Knapik - PRZYCZYNY ŚMIERCI słynnego lektora

2021-09-06 16:00

Zmarł jeden z najsłynniejszych polskich głosów. O śmierci Tomasza Knapika poinformował w mediach społecznościowych jego syn. W naszym artykule przeczytacie o przyczynach śmierci słynnego lektora telewizyjnego i filmowego.

Tomasz Knapik nie żyje - o śmierci słynnego lektora poinformował w mediach społecznościowych jego syn, Maciej Knapik. Tomasz Knapik był jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów telewizji i kina. Podkładał głos do dziesiątek filmów i seriali. Usłyszeć można go także w warszawskiej komunikacji publicznej - to jego głosem zapowiadane są kolejne przystanki autobusowe i tramwajowe. Oprócz pracy lektorskiej, Tomasz Knapik był również wykładowcą akademickim - pracował na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Jakie są przyczyny śmierci Tomasza Knapika? O tym w dalszej części naszego artykułu.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili seniora

Przyczyny śmierci Tomasza Knapika

Tomasz Knapik odszedł w wieku 78 lat. Co spowodowało jego śmierć? Światło na tę kwestie rzuca wpis jego syna. Maciej Knapik informuje w nim o "ciężkim kryzysie chorobowym" ojca. W poście możemy przeczytać, że zmagania z chorobą trwały od ponad dwóch miesięcy. Wpis zamieszczamy poniżej.