Teksty i suchary KAŻDEGO ojca. Na pewno je znasz!

2021-06-23 7:57

Każdy ojciec ma swoje ulubione teksty i żarciki, które w każdym momencie próbuje dopasować i powiedzieć, aby wprowadzić trochę luźnej atmosfery… jednak nie zawsze działa to tak jak nasi ojcowie tego by chcieli. Jedno jest jednak pewne – te teksty zapadają w pamięć na zawsze! Z okazji Dnia Ojca 2021 przygotowaliśmy zestawienie najlepszych tekstów każdego ojca! Znasz je?

Każdy ojciec jest inny, ale z pewnością jest coś co łączy ich wszystkich! To teksty, które niemal w każdej sytuacji próbują przemycić, żeby wprowadzić trochę luźnej atmosfery. Są też takie, które zapadają nam w pamięć na zawsze. Mimo że często są to zgryźliwe uwagi, bywają naprawdę zabawne. Przykładem jest ten, kiedy chcemy pomóc tacie przy pracy, on każe nam trzymać latarkę i za każdym razem kończy się to słowami: „Gdzie mi świecisz tą latarką! Tu mi poświeć”. To teksty, które słyszysz i jednocześnie widzisz oczami wyobraźni… Z okazji Dnia Ojca 2021 przypominamy najlepsze teksty i suchary ojców, które z pewnością znasz. Jeżeli nie to warto je poznać!

Chcą zostać strażakami - trwają testy sprawnościowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze