Teksty i suchary KAŻDEGO ojca. Na pewno je znasz!

2021-06-23 7:57

Każdy ojciec ma swoje ulubione teksty i żarciki, które w każdym momencie próbuje dopasować i powiedzieć, aby wprowadzić trochę luźnej atmosfery… jednak nie zawsze działa to tak jak nasi ojcowie tego by chcieli. Jedno jest jednak pewne – te teksty zapadają w pamięć na zawsze! Z okazji Dnia Ojca 2021 przygotowaliśmy zestawienie najlepszych tekstów każdego ojca! Znasz je?

Każdy ojciec jest inny, ale z pewnością jest coś co łączy ich wszystkich! To teksty, które niemal w każdej sytuacji próbują przemycić, żeby wprowadzić trochę luźnej atmosfery. Są też takie, które zapadają nam w pamięć na zawsze. Mimo że często są to zgryźliwe uwagi, bywają naprawdę zabawne. Przykładem jest ten, kiedy chcemy pomóc tacie przy pracy, on każe nam trzymać latarkę i za każdym razem kończy się to słowami: „Gdzie mi świecisz tą latarką! Tu mi poświeć”. To teksty, które słyszysz i jednocześnie widzisz oczami wyobraźni… Z okazji Dnia Ojca 2021 przypominamy najlepsze teksty i suchary ojców, które z pewnością znasz. Jeżeli nie to warto je poznać!

Chcą zostać strażakami - trwają testy sprawnościowe

QUIZ. Dzień Ojca. Te pytania mogą Cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 10
W ostatnich dumny tata pochwalił się świadectwem z czerwonym paskiem swej córki, czym wywołał burzę. Mowa o...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze