Samolot LOT uszkodzony! Pasażerowie uziemieni w Londynie [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-12-28 16:37
Polski samolot LOT uszkodzony na lotnisku w Londynie
Autor: Facebook/Kent_999s Polski samolot LOT uszkodzony na lotnisku w Londynie

Polski samolot LOT uziemiony w Londynie. Jak widzimy na nagraniu, ciężarówka uszkodziła skrzydło maszyny. Do zdarzenia doszło na lotnisku Heathrow. Co z pasażerami?

Aktualizacja, godz. 16.30

- Pasażerowie już mają zabukowane inne loty - poinformował nas rzecznik Polskich Linii Lotniczych LOT. Samolot jest obecnie sprawdzany i utknął tam na miejscu, ale pasażerowie już mają zaplanowane inne loty - dodaje Krzysztof Moczulski. - W tej chwili obsługa techniczna bada, jak wygląda sytuacja z samolotem i jego potencjalną naprawą, ale najprawdopodobniej zostanie podjęta decyzja o przebazowaniu go lotem technicznym do Warszawy - uzupełnił rzecznik.

Do sieci trafiły zdjęcia, a także nagranie z lotniska Heathrow w Londynie. Na materiałach widać, że samolot LOT został uszkodzony. Konkretniej, chodzi o skrzydło maszyny, o które zahaczyła ciężarówka przewożąca bagaż. W samolocie mieli już znajdować się pasażerowie. Jak czytamy w komentarzach, nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze