Galerie handlowe otwarte od 1 lutego 2021! Które sklepy otwarte? Jakie godziny otwarcia?

i

Autor: pexels.com - Artem Beliaikin Galerie handlowe otwarte od 1 lutego 2021! Które sklepy otwarte? Jakie godziny otwarcia?

Rodzice chcieli spokojnie zjeść. To, co zrobili z dzieckiem oburzyło internautów! [WIDEO]

2021-08-09 9:14

Internet obiegło nagranie z amerykańskiego centrum handlowego i wywołało fale oburzenia. Pojawił się nawet komentarz: "Podniósłbym dziecko i dał im w twarz, a później zadzwonił na policję". Co takiego było na nagraniu?

Nastoletnia autorka nagrania uchwyciła rodziców, którzy zjadają posiłek przy stoliku. Każdy rodzic wie jak trudne jest zjedzenie ciepłego obiadu przy małym dziecku. Trzeba wykazać się kreatywnością i zapanować nad niemowlęciem. Szczęściarzami są Ci, których dzieci własnie ucieły sobie drzemkę.

Jedna z użytkowniczek aplikacji Snapchat uchwyciła młodych rodziców, którzy siedzą przy stoliku, a obok nich na podłodze leży dziecko. Wideo szybko trafiło na TikToka, gdzie wywołało fale oburzenia.

Użytkownicy szybko zaczęli oceniać rodziców i w komentarzach wybuchła dyskusja. 

"Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci"

Wśród komentarzy padały określenia takie jak: "rażące zaniedbanie", "biedne dziecko", "szaleństwo", "egoiści" i wiele innych.

Pojawiły się jednak zupełnie inne opinie mówiące o tym, że  w zachowaniu rodziców  nie ma zupełnie nic złego. 

Jak czytamy na portalu edziecko.pl

Podobna sytuacja miała miejsce w 2017 roku, kiedy przechodzień sfotografował mamę, która położyła dziecko na podłodze na lotnisku i patrzyła w telefon. Kobieta i jej dwumiesięczna córka utknęły na lotnisku w trakcie wyłączenia komputera Delta. Ich loty były opóźnione i odwoływane tak wiele razy, że spędziły ponad 20 godzin na lotniskach. Lata później kobieta zabrała głos w tej sprawie. 

 Anastazja była trzymana na rękach lub w nosidełku przez wiele godzin. Moje ramiona były zmęczone. Musiała się rozciągnąć - tłumaczyła.

Fryderyki 2021 - wywiad z Natalią Nykiel