Wołodymyr Zełenski - Prezydent Ukrainy

i

Autor: PAP/EPA/UKRAINIAN PRESIDENTIAL PRESS SERVICE HANDOUT

Prezydent Ukrainy strollował Putina. Odpowiedział na jego tajemnicze nagranie[WIDEO]

2022-03-06 16:44

W internecie zrobiło się głośno po tym jak pojawiło się nagranie, na którym prezydent Rosji Władimir Putin spotyka się z załogą rosyjskich linii lotniczych i siedzi tuż obok stewardess. Niepokojący dla internautów okazał się jeden szczegół. Nawiązał do niego sam prezydent Ukrainy i strollował tym samym Putina.

Wiele mówi się o tym w jaki sposób Wladimir Putin rozmawia z innymi przedstawicielami państw. Mowa o kilkumetrowym stole, przy którym Putin rozmawiał m.in z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Ku zdziwieniu wszystkich na jednym ze spotkań z załogą rosyjskich linii lotniczych widać, że prezydent Rosji siedzi tuż obok stewardess. Internauci postanowili jednak nieco bardziej przyjrzeć się tajemniczemu nagraniu. Ich uwagę przykuł jeden szczegół. 

Na nagraniu widać, że kiedy Putin rusza ręką, jego dłoń przenika przez mikrofon, który miał być ustawiony za nim, tuż przy kobietach. Te, zdaniem internautów - są doklejone. Podczas swojego ostatniego przemówienia, do tego nagrania nawiązał prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Po zakończonym przemówieniu ręką przesunął mikrofon. Wszystko po to, by było widać, że znajdujący się przed nim pulpit jest prawdziwy.

Sonda
Czy boisz się, że Putin zaatakuje państwa NATO?
1,5 tys. uchodźców z Ukrainy przyjechało specjalnym pociągiem na Śląsk
Listen to "O wojnie w Ukrainie" on Spreaker.