Polska - Hiszpania: BRAMKI. Kto strzelił w meczu Polska - Hiszpania na EURO 2020. Kto nie strzelił karnego? [19.06]

2021-06-19 23:04
Polska Hiszpania. Bramki
Autor: PAP/EPA

Polska - Hiszpania: BRAMKI. W sobotę, 19 czerwca, o godz. 21, w Sewilli zabrzmiał gwizdek sędziego i rozpoczął się mecz POLSKA - HISZPANIA. Jaki jest przebieg meczu? Kto strzelił gola? W jakich okolicznościach? W tym artykule znajdziesz informację o tym, kto strzelał bramki w meczu Polska - Hiszpania. Przeczytaj i bądź na bieżąco!

POLSKA HISZPANIA: bramki

Koniec meczu! Remisujemy z Hiszpanią 1:1 i zostajemy w grze!

Co za nerwy! Wydawało się, że jest już dla nas po meczu. Sędzia podyktował w 58. minucie karnego za faul Jakuba Modera. Na szczęście Moreno trafił w słupek! Nadal remisujemy z Hiszpanią!

GOOOOOOL! W 54. minucie bramkę dla Polski strzela Lewandowski! Remisujemy!

Do przerwy, Polacy przegrywają 0:1. Choć mieliśmy szansę na wyrównanie: Świderski trafił w słupek, z dobitką nie zdążył Lewandowski.

Niestety! W 25 minucie Morata strzela bramkę Polakom!

Mecz w Sewilli jest dla Polski meczem o wszystko. Jeśli przegramy mecz Polska - Hiszpania, możemy żegnać się z turniejem. Jak zagrają nasi piłkarze? Czy Polakom uda się odnieść zwycięstwo? Jaki jest przebieg meczu POLSKA - HISZPANIA? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o meczu.

Polska - Hiszpania: Składy

Hiszpania: 23. Unai Simon - 6. Marcos Llorente, 24. Aymeric Laporte, 4. Pau Torres, 18. Jordi Alba (kapitan) - 8. Koke, 16. Rodri Hernandez, 26. Pedri Gonzalez - 9. Gerard Moreno, 7. Alvaro Morata, 19. Dani Olmo.

Polska: 1-Wojciech Szczęsny - 18-Bartosz Bereszyński, 15-Kamil Glik, 5-Jan Bednarek - 21-Kamil Jóźwiak, 16-Jakub Moder, 14-Mateusz Klich, 20-Piotr Zieliński, 26-Tymoteusz Puchacz - 11-Karol Świderski, 9-Robert Lewandowski (kapitan).

Sędzia: Daniele Orsato (Włochy).

Polsko-hiszpańska fiesta przed meczem. Co tam się działo?!