Reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Pierwszy GOL Polaków na MŚ! Kto strzelił pierwszą bramkę w meczu Polska-Arabia Saudyjska 26 listopada?

2022-11-26 15:52

Kto strzelił bramkę w meczu Polska-Arabia Saudyjska 26 listopada? To spotkanie emocjonujące jest od pierwszej minuty! Nadzieje kibiców gwałtownie wzrosły po fenomenalnym golu dla polskiej reprezentacji. Czy to wystarczy, by wygrać spotkanie? Czy przewidywanie pesymistów się nie sprawdzą i dzieli nas już tylko jeden mecz od upragnionego wyjścia z grupy?

1. Kto strzelił gola w meczu Arabia Saudyjska - Polska na MŚ 2022?
  2. MŚ 2022. Kiedy mecze Polski na Mundialu?

Mecz Polska - Arabia Saudyjska na MŚ w Katarze to wydarzenie, które każdy kibic w Polsce zapamięta na długo. Wszyscy spodziewają się, że drugi pojedynek kadry Czesława Michniewicza na mundialu 2022 zakończy się zwycięsko dla Polaków. Już przed nim wiadomo było, że podczas 90 minut na stadionie Education City, zdecydują się losy naszej kadry.

Szanse jednak gwałtownie wzrosły!

Kto strzelił gola w meczu Arabia Saudyjska - Polska na MŚ 2022?

Pierwsza bramka dla Polaków w 40. minucie! Bramkę zdobył Piotr Zieliński!

Po oddanym strzale trybuny niema wybuchły od okrzyków szczęśliwych kibiców! Dało się je słyszeć również w milionach polskich mieszkań!

To nie jedyny celny strzał w tym pojedynku. Kolejną bramkę zafundował nam Robert Lewandowski w 82 minucie!

Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze

MŚ 2022. Kiedy mecze Polski na Mundialu?

Polska - Arabia Saudyjska. Czy Polacy wyjdą z grupy?Remis we wtorkowym spotkaniu z Meksykiem 0:0 w Dausze sprawił, że na tym mundialu nie powtórzył się scenariusz, który tak doskonale znają polscy kibice: mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Już przed meczem wiadomo bowiem było, że bez względu na wynik rywalizacji z Arabią Saudyjską, podopieczni Czesława Michniewicza nie stracą w sobotę szansy wyjścia z grupy C.

O godz. 20 odbędzie się bardzo ważny dla Polaków mecz zespołów z Grupy C. Argentyna zmierzy się w Lusajl z Meksykiem, prowadzonym przez argentyńskiego trenera Gerardo Martino, byłego selekcjonera reprezentacji swojego kraju.

W przypadku drugiej w turnieju porażki "Albicelestes", z grającym w piątym mundialu Lionelem Messim, stracą szansę awansu do 1/8 finału.