Osoby noszące te imiona mają wredny charakter! Znasz kogoś, kto się tak nazywa?

i

Autor: Canva.com

Osoby noszące te imiona mają wredny charakter! Znasz kogoś, kto się tak nazywa?

2023-02-07 11:35

Czy imiona mają magiczną moc? Niektórzy wierzą, że od ich wyboru zależy wiele! Mogą wpływać nie tylko na nasze przyszłe życie, lecz nawet charakter i sposób zachowania. Powszechnie uważa się, że niektóre imiona noszą między innymi osoby, które bywają nieuprzejme, a nawet... wredne!

Ktoś regularnie sprawia ci przykrość? Zdarzyło się, że usłyszałeś zdanie: ,,jak ktoś się tak nazywa, to nie może być miły"? Imiona mogą silnie oddziaływać na nasz charakter. Jeszcze kilkanaście lat temu wierzono, że niektórych z nich nie warto nadawać. Pecha przynosić miały na przykład imiona takie jak: Bogumiła, Cecylia, Jonasz, Julia, Cyprian, Oliver, Dagmara czy Teresa. Szczęście w życiu miało natomiast uśmiechać się do dzieci, które nazwano: Edmund, Olga, Feliks, Jerzy, Ryszard, Felicja, Beata lub Aleksander.

Jakie imiona noszą osoby uznawane za najbardziej wredne? Możecie być zaskoczeni! Sprawdźcie poniższą galerię!

Czy w Polsce paliwo na Orlenie jest najtańsze? Wyniki naszego śledztwa zaskakują!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE