Siatkówka

i

Autor: TaniaVdB/CC0/pixabay.com

O której mecz Polska - Brazylia? Gdzie oglądać?

2021-06-27 13:35

Dzisiaj polska reprezentacja siatkówki stanie przed szansą na pierwszy triumf w Lidze Narodów. Przed biało-czerwonymi bardzo trudne zadanie w Rimini. O której początek transmisji? O której będzie można obejrzeć mecz? Gdzie oglądać? Sprawdźcie poniżej.

Finał Ligi Narodów 2021. Polska - Brazylia. O której mecz?

Nie da się ukryć, że polscy siatkarze odnoszą dużo większe sukcesy niż nasi piłkarze podczas tegorocznych mistrzostw Euro 2020. Po fazie zasadniczej oraz sobotnich półfinałach poznaliśmy dwa najlepsze zespoły tej edycji Liga Narodów. Czołowe reprezentacje po 15 kolejkach zgodnie wygrały wczorajsze mecze.

Dzisiaj, dojdzie do wielkiego finału we włoskim Rimini. Zmierzy się tam polska reprezentacja z Brazylią. O której mecz Polska – Brazylia? Początek o godzinie 15:00.

Niewątpliwym jest, iż reprezentacja mężczyzn polskiej siatkóki odnosi spore sukcesy w tej dziedzinie już od wielu lat. Wprawdzie udało jej się tylko raz sięgnąć po trofeum w Lidze Światowej w 2012 roku, ale dwa lata temu mistrzowie świata zajęli trzecie miejsce. W tym meczu pokonali właśnie Brazylię.

Ktokolwiek dzisiaj zwycięży, będzie drugim triumfatorem Ligi Narodów. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja Rosji.

Mecz Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz w TVP i internecie 27.06?

W sobotnim półfinale Polacy pokonali Słoweńców 3:0. Najwięcej punktów zdobyli Wilfredo Leon oraz Bartosz Kurek.

Brazylia była lepsza w fazie zasadniczej. W piętnastu spotkaniach poniosła tylko dwie porażki.

Gdzie oglądać transmisję meczu Polski z Brazylią? Na żywo online w TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej oraz w TVP 1. O której początek studia? Zacznie się o 14:30. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00. 

Raport z anteny 24.06, godz.10