NOWY objaw koronawirusa! Możesz mieć COVID-19 jeśli TO ci się przytrafiło!

2021-01-26 13:01
Koronawirus 26 stycznia: Ile jest nowych zakażeń i zgonów? [RAPORT KORONAWIRUS]
Autor: Pixabay Koronawirus 26 stycznia: Ile jest nowych zakażeń i zgonów? [RAPORT KORONAWIRUS]

NOWE objawy koronawirusa! Możesz mieć COVID-19 jeśli TO ci się przytrafiło! Brytyjska organizacja zdrowia (NHS), twierdzi, że nawet jedna piąta przypadków COVID-19 może cechować się nowym objawem choroby. Według naukowców coraz częstrzym objawem są tak zwane wrzody, które pojawiają się na języku pacjenta.

NOWE objawy koronawirusa! Możesz mieć COVID-19 jeśli TO ci się przytrafiło! O 'covidowym języku' piszą zagraniczne media. Wśród nich jest Daily Mail, które przeprowadziło wywiad z jednym z naukowców, który dostrzega problem.

Widząc rosnącą liczbę "covidowych języków" i dziwnych owrzodzeń jamy ustnej - jeśli masz dziwne objawy, a nawet ból głowy i zmęczenie, zostań w domu! 35 proc. ludzi zakażonych koronawirusem ma nietypowe objawy w ciągu pierwszych 3 dni, kiedy najbardziej zarażają innych - powiedział prof. Spector.

NOWE objawy koronawirusa! Możesz mieć COVID-19 jeśli TO ci się przytrafiło!

'Covidowy język' jest opuchnięty, a na jego powierzchni pojawiają się nadżerki, które czasem możemy zauważyć w przypadku spadku odporności w różnych częściach jamy ustnej. Są bolesne i utrudniają choremu jedzenie i picie.

Najgorsze polskie tatuaże - zapowiedź
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze