Nowa Zelandia. Posłanka zaczęła rodzić. Do szpitala pojechała... rowerem!

i

Autor: Facebook: Julie Anne Genter MP - https://www.facebook.com/JulieAnneGenter/posts/4916210785057860 Nowa Zelandia. Posłanka zaczęła rodzić. Do szpitala pojechała... rowerem!

Niewiarygodna historia! Posłanka zaczęła rodzić. Do szpitala pojechała... rowerem [ZDJĘCIA]

2021-11-28 19:00

Niewiarygodna historia z Nowej Zelandii. Posłanka Julie Anne Genter wsiadła na rower i pojechała do szpitala. Była już w trakcie porodu i godzinę później urodziła — poinformował Reuters. Dobrą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych.

Do tej niecodziennej historii doszło w niedzielę (28 listopada) w nocy. Posłanka Julie Anne Genter, w trakcie porodu, zamiast samochodem pojechała do szpitala rowerem. Godzinę później powitała na świecie swoje maleństwo. — Dzisiaj o 3.04 nad ranem powitaliśmy najnowszego członka naszej rodziny. Naprawdę nie planowałem jeździć na rowerze podczas porodu, ale w końcu to się stało — napisała na Facebooku Julie Anne Genter.

— Moje skurcze nie były takie silne, kiedy wyszliśmy o 2 w nocy, aby udać się do szpitala – chociaż dzieliły je 2-3 minuty i nasiliły się, zanim przyjechaliśmy 10 minut później – czytamy we wpisie. — Zdumiewające, że teraz mamy zdrowe, szczęśliwe maleństwo śpiące, podobnie jak jej tata.

Natalia Maliszewska na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej PŚ. Jutro walka o kwalifikację sztafety na IO

Julie Anne Genter urodziła się w Stanach Zjednoczonych. W 2006 roku zamieszkała w Nowej Zelandii.Jest członkiem Izby Reprezentantów. Należy do Partii Zielonych. Pełniła funkcję ministra ds. kobiet, wiceministra zdrowia i wiceministra transportu. Ma podwójne obywatelstwo, Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych.

Oto najdziwniejsze nazwy ulic w Polsce! [GALERIA]