Największy królik na świecie został SKRADZIONY! W 2010 roku pobił Rekord Guinnessa

2021-04-13 13:30

Brytyjska policja West Mercia podała do publicznej informacji, że skradziony został... królik. Mogłoby to wydawać się dziwne, jednak nie był to zwykły królik, a uznany za największego na świecie! Do kradzieży doszło w domu właścicielki królika giganta Annette Edwards w Stoulton w hrabstwie Worcestershire. Zwierzę zostało uhonorowanego Światowym Rekordem Guinnessa. Edwards apeluje do złodziei, żeby „przyprowadzili go z powrotem”

Policja West Mercia sądzi, że gigantyczny królik kontynentalny o długości 129 cm, imieniem Darius, został zabrany w sobotę w nocy z 10 na 11 kwietnia z ogrodu posiadłości w Stoulton w hrabstwie Worcestershire. Królik w 2010 roku został uhonorowany Światowym Rekordem Guinnessa jako największy w swoim rodzaju.

Leciał po drodze jak POCISK! Brawurową jazdę przerwali policjanci z grupy Speed

Właścicielka apeluje do złodziei

Jego właścicielka Annette Edwards apeluje do ludzi, którzy dopuścili się kradzieży o zwrot jej zwierzęcia. Kobieta zaoferowała nawet nagrodę w wysokości 1000 funtów za jego odnalezienie.

Edwards dodała również post na Twitterze, w którym zwraca się do złodziei, aby „przyprowadzili go z powrotem”. Poinformowała również, że Darius jest teraz za stary, aby się rozmnażać.

Również rzecznik policji w West Mercia zaapelował do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu gigantycznego królika: „Apelujemy o informacje dotyczące kradzieży nagradzanego królika z jego domu w Stoulton, Worcestershire”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze