Największy królik na świecie został SKRADZIONY! W 2010 roku pobił Rekord Guinnessa

2021-04-13 13:30

Brytyjska policja West Mercia podała do publicznej informacji, że skradziony został... królik. Mogłoby to wydawać się dziwne, jednak nie był to zwykły królik, a uznany za największego na świecie! Do kradzieży doszło w domu właścicielki królika giganta Annette Edwards w Stoulton w hrabstwie Worcestershire. Zwierzę zostało uhonorowanego Światowym Rekordem Guinnessa. Edwards apeluje do złodziei, żeby „przyprowadzili go z powrotem”

Policja West Mercia sądzi, że gigantyczny królik kontynentalny o długości 129 cm, imieniem Darius, został zabrany w sobotę w nocy z 10 na 11 kwietnia z ogrodu posiadłości w Stoulton w hrabstwie Worcestershire. Królik w 2010 roku został uhonorowany Światowym Rekordem Guinnessa jako największy w swoim rodzaju.

Leciał po drodze jak POCISK! Brawurową jazdę przerwali policjanci z grupy Speed

Właścicielka apeluje do złodziei

Jego właścicielka Annette Edwards apeluje do ludzi, którzy dopuścili się kradzieży o zwrot jej zwierzęcia. Kobieta zaoferowała nawet nagrodę w wysokości 1000 funtów za jego odnalezienie.

Edwards dodała również post na Twitterze, w którym zwraca się do złodziei, aby „przyprowadzili go z powrotem”. Poinformowała również, że Darius jest teraz za stary, aby się rozmnażać.

Również rzecznik policji w West Mercia zaapelował do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu gigantycznego królika: „Apelujemy o informacje dotyczące kradzieży nagradzanego królika z jego domu w Stoulton, Worcestershire”

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze