morze

i

Autor: materiały prasowe

Majówka 2022 nad morzem. Gdzie jechać? [GALERIA]

2022-04-23 13:09

Majówka 2022 już coraz bliżej. Niedługo wiele osób będzie mogło spędzić swój wolny czas poza pracą. Pomimo braku wysokich temperatur to idealny moment, aby odwiedzić nasze polskie morze. Które miejsca nad Bałtykiem są najładniejsze i godne uwagi? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie tych najlepszych. Sprawdźcie poniżej w galerii.

Majówka 2022 to długi weekend podczas którego każdy z nas może spędzić swój wolny czas chociażby nad polskim morzem. Być może nie jest to jeszcze idealny moment, aby wskoczyć do zimnego Bałtyku, ale sam jego widok i spacer piaszczystą plażą to doskonały pomysł na wolne dni. W tym roku majówka rozpocznie się tradycyjnie 1 maja (w niedzielę) i potrwa do 3 maja. Spora część osób niestety 2 maja będzie musiała pracować, jednak jeżeli ktoś ma wtedy wolne, może spokojnie zaplanować dłuższy wyjazd. Pomoże nam to zregenerować siły i wrócić do codziennych zajęć mocno wypoczętym. W naszym kraju jest mnóstwo pięknych i ciekawych miejsc, które znajdują się nad morzem. Gdzie warto pojechać? Wybraliśmy dla was te zakątki, które koniecznie trzeba zobaczyć. Są tutaj miasta z dostępem do Bałtyku, tętniące życiem, posiadające piękne miejsca i ciekawą historię. Sprawdźcie w galerii poniżej, gdzie jechać nad morze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE