Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

i

Autor: Tumisu z Pixabay Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

Loteria szczepionkowa – Jak sprawdzić czy wygrałeś [TERMINY LOSOWANIA]

2021-09-01 7:52

Loteria szczepionkowa ruszyła! Dzisiaj kolejne z kilkudziesięciu losowań, jakie odbędą się do października. Formuła loterii szczepionkowej każdemu zarejestrowanemu Polakowi daje cztery szanse na wygraną! To nagroda natychmiastowa, tygodniowa, miesięczna i finał, który odbędzie się za kilka miesięcy. Jak sprawdzić czy wygraliśmy w loterii? Kiedy dokładnie odbywają się losowania? Dzisiaj zaplanowano pierwsze losowanie miesięczne!

Loteria szczepionkowa Narodowego Programu Szczepień ruszyła co prawda 1 lipca, ale to wczoraj odbyło się pierwsze losowanie. Każdy kto zarejestruje się w loterii będzie miał aż cztery szanse na wygraną, a pula nagród z czasem będzie rosła. Jeżeli zatem nie wygraliście wczoraj, to nie ma się czym martwić – jeszcze będzie na to szansa. Zgłaszając się do loterii wcale nie musimy czekać na losowanie. Dlaczego? Jeżeli uda nam się i będziemy 500. osobą, która tego dnia zarejestrowała się to wygramy 200 złotych natychmiastowo. A jeżeli szczęście nam dopisze i będziemy 2000. osobą to zgarniemy 500 złotych. Podczas pierwszego losowania rozdano pięć bonów na 50 tysięcy złotych, a także aż 60 nagród rzeczowych w postaci hulajnóg elektrycznych Segway. Kiedy odbędą się kolejne losowania? I jakie nagrody można zgarnąć?

Spis treści

 1. Loteria szczepionkowa – jak sprawdzić czy wygrałeś
 2. Loteria szczepionkowa –TERMINY LOSOWANIA
 3. Losowanie tygodniowe:
 4. Losowania miesięczne
 5. Losowanie finałowe:
 6. Loteria szczepionkowa – co można wygrać?

CZYTAJ TAKŻE: LOTERIA SZCZEPIONKOWA: zapisy przez SMS, IKP i infolinię - sprawdźcie, jak można się zapisać

Loteria szczepionkowa – jak sprawdzić czy wygrałeś

Należy pamiętać, że taka loteria to idealna okazja dla oszustów! Dlatego pamiętaj, że powinien do nas zadzwonić Totalizator Sportowy. Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.

- Podczas rozmowy zostaniesz poproszony o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętaj, że najpóźniej następnego dnia otrzymasz od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej – czytamy na stronie loterii szczepionkowej.

Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.

Wyniki można sprawdzić też TUTAJ!

Loteria szczepionkowa –TERMINY LOSOWANIA

Harmonogram loterii szczepionkowej wygląda następująco:

Losowanie tygodniowe:

 • 14 lipca: rejestracja od 1 do 11 lipca
 • 21 lipca: rejestracja od 12 do 18 lipca
 • 28 lipca: rejestracja od 19 do 26 lipca
 • 4 sierpnia: rejestracja od 27 lipca do 1 sierpnia
 • 11 sierpnia: rejestracja od 2 do 8 sierpnia
 • 18 sierpnia: rejestracja od 9 do 15 sierpnia
 • 25 sierpnia: rejestracja od 16 do 22 sierpnia
 • 1 września: rejestracja od 23 do 29 sierpnia
 • 8 września: rejestracja od 30 sierpnia do 5 września
 • 15 września: rejestracja od 6 do 12 września
 • 22 września: rejestracja od 13 do 19 września
 • 6 października: rejestracja od 20 do 30 września

Losowania miesięczne

 • 4 sierpnia: rejestracja od 1 do 31 lipca
 • 8 września: rejestracja od 1 do 31 sierpnia
 • 6 października: rejestracja od 1 do 30 września

Losowanie finałowe:

 • 6 października: rejestracja od 1 do 30 września

Loteria szczepionkowa – co można wygrać?

Loteria szczepionkowa to aż cztery okazje na wygranie prawie 53 tysięcy nagród jakie łącznie zostały przygotowane dla Polaków. Co dokładnie i w których losowaniach można wygrać? Jak już wiemy natychmiastowo, zaraz po rejestracji możemy zgarnąć 200 i 500 zł, jeżeli jesteśmy kolejno 500. i 2000. osobą, która dokonała rejestracji. Co tydzień możemy wygrać: 60 razy po 50 tysięcy zł ( w tym 500 zł dla co 2000 osoby) i 720 x hulajnoga elektryczna Segway. Co miesiąc: 6 razy po 100 tysięcy i dwa samochody Toyota Corolla, a w finale do zgarnięcia są: dwa razy okrągły milion złotym i dwa samochody Toyota C-HR.

Warzywa strączkowe - dlaczego warto je jeść?