Najjjka

i

Autor: TikTok Najka Najjjka

Ciekawostki

Ksiądz lepszy od psychologa? Tiktokerka: zajrzał w głąb mojego serca

2024-06-19 10:44

Ksiądz może pomóc bardziej niż profesjonalny psycholog? Tak twierdzi Najjjka, katolicka influencerka z TikToka. Dziewczyna opowiedziała ostatnio o sytuacji, której doświadczyła. Wniosek był prosty - ksiądz miał pomóc jej bardziej niż psycholog.

Najjjka stwierdziła, że ksiądz pomógł jej bardziej niż psycholog

Najjjka, czyli Natalia Ruś, dała się poznać fanom na TikToku z dość mocno kontrowersyjnej strony. Mimo że opiera swój content na rzeczach związanych z wiarą katolicką, nie przeszkadza jej opowiadanie o jej dziewictwie. Czasem atakuje nawet księży i poucza ich. Tym razem jednak postanowiła jednego pochwalić.

Tiktokerka udostępniła ostatnio film, na którym opowiedziała, o swojej rozmowie z pewnym księdzem. Stwierdziła, że ten pomógł jej o wiele bardziej niż psycholog, u którego była kilka lat temu. Dlaczego? Miał zajrzeć w jej dusze, a nie tylko wysłuchać. Dodatkowo powiedział jej, jak ma żyć i czym ma się kierować.

- Niedawno byłam u księdza tak zwyczajnie sobie porozmawiać. Mam wrażenie, że ten ksiądz mi pomógł lepiej niż psycholog, u którego kiedyś, lata temu byłam. Bo nie dość, że ten ksiądz wysłuchał tego po prostu co noszę w sercu, to dodatkowo popatrzył w głąb mojej duszy - stwierdziła Najjjka na TikToku.

 - Pomodlił się ze mną i właśnie wskazał mi drogę, jak kroczyć właśnie do lepszego poznania Pana Boga, a przecież to jest dla mnie w życiu najważniejsze. [...] O takich księży jest bardzo, ale to bardzo ciężko, dlatego że teraz księża bardzo tak pędzą. Nawet sam ten ksiądz to powiedział, że on to zauważa, że księża nie poświęcają uwagi wiernym - kontynuowała.

Ksiądz grzmi po występie na Eurowizji. „Nawet najgłupszy egzorcysta powie”

Zobacz więcej w naszej galerii!

Katoinfluencerka Najjjka starła się z księdzem! Wyzywała go
Źródło: Ksiądz lepszy od psychologa? Tiktokerka: zajrzał w głąb mojego serca