Koszmar w zoo. Pracownik popisywał się przed turystami. Lew odgrył mu palec [WIDEO 18+]

i

Autor: Canva/ Twitter: OSG (https://twitter.com/OloriSupergal/status/1528385292385796096) Koszmar w zoo. Pracownik popisywał się przed turystami. Lew odgrył mu palec [WIDEO 18+]

Koszmar w zoo. Pracownik popisywał się przed turystami. Lew się odegrał [WIDEO 18+]

2022-05-27 9:21

Koszmarne sceny rozegrały się w zoo na Jamajce. Pracownik chciał popisać się przed turystami, wkładając rękę do klatki z lwem. Nie sądził jednak, że głupia zabawa skończy się tragedią. Do sieci trafiło drastyczne nagranie.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (20 maja) w Jamaica Zoo, niedaleko Santa Cruz w St Elizabeth na Jamajce. Jak informuje portal Daily Mail, pracownik zoo chciał zaimponować kilkunastu osobom zwiedzającym obiekt. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak mężczyzna drażni się z lwem, po czym wkłada rękę do jego klatki. Po chwili lew zaciska szczęki wokół palca pracownika zoo. Ten próbuje desperacko uwolnić rękę. Kiedy w końcu upada na ziemię, okazuje się, że zwierzę odgryzło mu serdeczny palec.

– Kiedy to się stało, myślałam, że to żart. Nie zdawałam sobie sprawy z powagi tego, ponieważ ich zadaniem jest robienie show – powiedziała The Jamaica Observer" jedna z kobiet, która była świadkiem zdarzenia. – Oczywiście, kiedy upadł na ziemię, wszyscy zrozumieli, że to poważna sprawa. Wszyscy wpadli w panikę – dodała.

ZOBACZ TEŻ: Olbrzymi KARALUCH WSZEDŁ DO UCHA kobiety. Drastyczne nagranie ze szpitala!

Pamela Lawson, dyrektor zarządzający Jamaica Society for the Prevention of Cruelty to Animals, powiedziała, że skontaktuje się z Narodową Agencją ds. Środowiska i Planowania, która sprawuje nadzór nad zoo na Jamajce.

W niedzielę (22 maja) dyrekcja obiektu wydała oświadczenie. – Działania pokazane na filmie są tragiczne i nie odzwierciedlają procedur i zasad bezpieczeństwa, które muszą być przestrzegane przez cały czas w Jamaica Zoo. To niefortunne wydarzenie, które nigdy nie powinno mieć miejsca – poinformowała. – Mamy nadzieję, że nadal będziecie wspierać zoo w Jamajce. Zawsze byliśmy i nadal będziemy bezpiecznym miejscem do odwiedzenia dla Ciebie i Twojej rodziny – dodała dyrekcja.

Źródło: Daily Mail, Twitter

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049