KORONAWIRUS W POLSKIEJ KADRZE - dwóch piłkarzy zakażonych przed meczem z Anglią

2021-03-30 10:27
KORONAWIRUS W POLSKIEJ KADRZE - dwóch piłkarzy zakażonych przed meczem z Anglią
Autor: PAP/Leszek Szymański Polscy piłkarze

Rzecznik PZPN potwierdził informacje, które krążyły po sieci. Niestety w piłkarskiej kadrze Polski stwierdzono kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Pozytywny wynik testu na Sars-CoV-2 otrzymało dwóch ważnych piłkarzy. Sprawdźcie, o kogo chodzi.

Koronawirus w polskiej kadrze piłkarskiej! Wiadomo już, że mamy dwóch piłkarzy zakażonych przed meczem z Anglią. Informacje o możliwych infekcjach Sars-CoV-2 pojawiały się już w poniedziałek 29.03. We wtorek potwierdził je rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, który we wpisie na Twitterze przyznał, że sam również ma koronawirusa. Którzy piłkarze się zarazili i najważniejsze - jak to wpłynie na stan kadry przed meczem Polska - Anglia w ramach eliminacji na Mistrzostwa Świata 2022? Sytuacja nie jest jeszcze do końca jasna, gdyż jeden z zarażonych piłkarzy przechodził już COVID-19.

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta

Koleni piłkarze polskiej kadry zakażeni koronawirusem. Potężne osłabienie przed meczem z Anglią

Wiadomość o zarażeniach w piłkarskiej reprezentacji Polski podał we wtorek na Twitterze Jakub Kwiatkowski. Rzecznik PZPN wymienia dwa nazwiska: Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski. Co ważne, Krychowiak jest ozdrowieńcem. PZPN podjęło więc z UEFA rozmowy na temat możliwości dopuszczenia go do gry w meczu Polska - Anglia 31.03.

Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu - pisze Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski ma koronawirusa

Sam rzecznik napisał w komentarzu pod swoim postem, że w jego wypadku wynik testu na obecność Sars-CoV-2 też był pozytywny.

Niestety również mój wynik testu był pozytywny. Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego uzyskali wyniki negatywne.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze