Książę Harry i jego żona przerywają milczenie. Burza po wyznaniach księżnej Sussex!

i

Autor: Canva.com Książę Harry i jego żona przerywają milczenie. Burza po wyznaniach księżnej Sussex!

Książę Harry i jego żona przerywają milczenie. Burza po wyznaniach księżnej Sussex! [WIDEO]

2021-03-08 7:33

Burza po wywiadzie księcia Harry'ego i jego żony Meghan. Para rozmawiała z gwiazdą talk show Oprą Winfrey. Księżna Sussex zarzuciła rodzinie królewskiej rasizm, obojętność i szerzenie kłamstw. Przyznała również, że miała myśli samobójcze. W Pałacu Buckingham miała też toczyć się dyskusja na temat koloru skóry syna książęcej pary, Archiego.

Książę Harry i jego żona przerywają milczenie. Burza po wyznaniach księżnej Sussex! Za zamkniętymi drzwiami pałacu miała mieć miejsce między innymi dyskusja na temat koloru skóry syna książęcej pary, Archiego.

W tych wszystkich miesiącach, gdy byłam w ciąży, w całym tym czasie, mieliśmy rozmowy, że Archie nie będzie miał ochrony, nie będzie miał tytułu. Były też obawy, jak ciemna może być jego skóra.

Toruń oferuje działki na sprzedaż

Wywiad księcia Harry'ego - Pałac Buckingham odpowie?

Księżna wyznała, że zgłosiła się po pomoc psychologiczną. Odmówiono jej jednak argumentując, że źle wpłynie to na wizerunek pałacu. Książę Harry przyznał, że jego ojciec, książę Karol nie odbiera od niego telefonu. Według niego, gdyby wciąż żyła księżna Diana, widząc to wszystko co się wokół nich dzieje, byłaby wściekła i smutna. Para wyznała również, że spodziewa się córki. Pałac Buckingham na razie nie odniósł się do tego wywiadu.

Wywiad obejrzeć możecie poniżej.

Czy znasz polskie zwyczaje wielkanocne?

Pytanie 1 z 10
W koszyczku wielkanocnym nie może zabraknąć: