Karetka pogotowia

i

Autor: Pixabay

KARETKA UDERZYŁA W DRZEWO. Dwóch ratowników rannych, jeden w stanie ciężkim!

2021-03-07 16:47

Niedzielna nie była spokojna na drodze w gminie Krynicy-Zdroju (woj. małopolskie). W godzinach popołudniowych doszło tutaj do wypadku. Z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, karetka pogotowia, która wracała z akcji zjechała na łuku z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Dwaj ratownicy medyczni zostali ranni. Jeden z nich w stanie ciężkim został zabrany przez śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 13 w okolicach Piorunki (gmina Krynica-Zdrój). Na mało uczęszczanej drodze pojazd pogotowia ratunkowego wypadł z jezdni, uderzył w drzewo i przewrócił się na bok. Karetką pogotowia jechali dwaj ratownicy medyczki. Jeden z nich w wieku 62-lat, drugi w wieku 43 lat. Wypadek był na tyle poważny, iż starszego z mężczyzn zabierać musiał helikopter LPR.

Obecnie trwa ustalenie dlaczego pojazd nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Policja zapowiada, iż zabezpiecza także pojazd do badań, czy aby na pewno był sprawny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Wysoki stan wody w Wiśle
Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?