Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Kwiaty na balkon wczesną wiosną! [CENNIK 2022]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Kwiaty na balkon wczesną wiosną! [CENNIK 2022]

2022-03-28 11:27

Które kwiaty kwitną wczesną wiosną? jak sprawić, by nasz taras lub balkon zmienił się w magiczny ogród? Co sadzimy w marcu? Te pytania zadają sobie wszyscy, gdy pogoda ulega poprawie. Czas odświeżyć nasze domy i mieszkania, a co za tym idzie wybrać odpowiednie kwiaty które zakwitają wiosną! Ile zapłacimy w 2022 roku za popularne rośliny ozdobne? Sprawdźcie w naszym artykule!

Spis treści

  1. Najlepsze kwiaty na balkon - co sadzić w marcu i kwietniu?
  2. Kwiaty wiosenne - kiedy sadzić?
  3. Kwiaty na balkon wiosną - ceny 2022

Najlepsze kwiaty na balkon - co sadzić w marcu i kwietniu?

Jakie kwiaty zakwitają wiosną? Na trawnikach gościć będą oczywiście przebiśniegi i krokusy, które wkrótce ustąpią kolorowym stokrotkom. Jeśli jednak nie możemy marzyć jeszcze o własnym ogródku, to warto przynajmniej udekorować nasz balkon. Niektóre rośliny na balkon dużo lepiej radzą sobie podczas chłodnych wciąż nocy niż inne. Najpopularniejsze są oczywiście bratki. Jeśli jednak nie jesteśmy ich fanami, to możemy pomyśleć o żonkilach, szafirkach lub hiacyntach. W naszych skrzynkach świetnie sprawdzą się również jaskry, wrzośce i oczywiście stokrotki.

Kwiaty wiosenne - kiedy sadzić?

Kwiaty na balkon na wiosną sadzimy, gdy tylko temperatura w nocy stanie się przyjazna roślinom, czyli zapomnimy o mrozach. W przeciwnym razie rośliny mogą ucierpieć!

Kwiaty na balkon wiosną - ceny 2022

Ile zapłacimy za popularne gatunki kwiatów na balkon w 2022 roku? W poniższej galerii znajdziecie orientacyjne ceny, które pomogą wam wybrać odpowiednie gatunki i ilość sadzonek.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)

QUIZ. Test z matematyki na poziomie szkolnym. Po siódmym pytaniu złapiesz się za głowę!

Pytanie 1 z 10
Ile krawędzi ma sześcian?