Jak naprawić zepsuty zamek błyskawiczny? Ten prosty trik zajmie Ci kilka sekund! [WIDEO]

2021-02-25 11:25
Jak naprawić zepsuty zamek błyskawiczny? Ten prosty trik zajmie Ci kilka sekund!
Autor: Canva/Instagram: screen originalcobblers Jak naprawić zepsuty zamek błyskawiczny? Ten prosty trik zajmie Ci kilka sekund!

Zepsuty zamek błyskawiczny w ulubionej torebce lub butach psuje ci nastrój? Spokojnie, mamy na to radę! W artykule opisujemy prosty trik, dzięki któremu naprawisz zepsuty zamek błyskawiczny. Potrzebujesz do tego tylko dwóch rzeczy i kilku sekund czasu. Dla wzrokowców przygotowaliśmy też wideo!

Zepsuty zamek błyskawiczny. Dzięki temu trikowi łatwo go naprawisz!

Każdemu z nas zepsuły się kiedyś buty zapinane na suwak czy też kurtka. Wiele pań z pewnością rozpaczało, gdy okazało się, że nie da zapiąć się ich ulubionej torebki. Co w takiej sytuacji? Poszczególne rzeczy z zepsutym zamkiem błyskawicznym można oddać do naprawy do szewca lub krawca. Jest jednak inny sposób. Buty czy torebkę można też naprawić samemu w domu. Jest na to bardzo prosty trik! Co ważne zajmie ci on tylko chwilę. Dzięki temu łatwemu sposobowi na naprawienie zepsutego zamku błyskawicznego znów będziecie mogli cieszyć się swoimi ukochanymi butami czy torebką.

Raport z Anteny 24.02

Jak naprawić zepsuty zamek błyskawiczny? Koniecznie zobaczcie to wideo!

Na Instragamie pojawiło się nagranie jednego z użytkowników, który posiada zakład obuwniczy. Ten podzielił się poradą jak samemu w łatwy sposób naprawić zepsuty zamek błyskawiczny. Konieczne będą kombinerki lub szczypce oraz młotek. Należy położyć suwak na czymś twardym. Następnie złapać zamek od góry kombinerkami. Kolejno nie za mocno uderzamy w niego młotkiem. I voila! Zamek znów będzie działać!

Użytkownik Instagrama radzi też, by od czasu do czasu potrzeć zamek małą ilością wosku. Dzięki temu buty czy torebka będą zapinać się łatwiej oraz dłużej nam posłużą.

Poniżej znajdziecie nagranie, dzięki któremu łatwo naprawcie zepsute zamki błyskawiczne.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze