Lalka Barbie zmieniająca kolor

i

Autor: Pixabay Lalka Barbie zmieniająca kolor

HIT! Barbie na oczach dziecka zmienia swój wygląd! Metamorfoza jest OGROMNA! [WIDEO]

2021-04-08 11:46

HIT! Barbie na oczach dziecka zmienia swój wygląd! Metamorfoza jest OGROMNA! Barbie Color Reveal to kolejna propozycja od Barbie dla fanów i fanek kultowej już lalki. Co jest w niej wyjątkowego? Zabawka na oczach dziecka CAŁKOWICIE zmienia swój wygląd! Do ostatniej chwili nie wiadomo, co kryje się pod kolorową skórą lalki. Sami zobaczcie, jakie to super!

Barbie przechodzi na naszych oczach prawdziwą metamorfozę. Oprócz klasycznych piękności w stylu Barbie pojawiają się też nowe lalki – bez włosów, zbliżone kształtami do ludzkich, na wózku, o innym niż biały kolorze skóry. W ofercie jest też np. Ken z zestawem, w którego skład wchodzi pralka.

My chcemy wam dziś pokazać inną Barbie – Color Reveal, czyli lalkę zmieniającą kolor. W zestawie znajduje się lalka-niespodzianka zapakowana w przeźroczystą tubę. Lalka ma piękny niebieski kolor, ale wystarczy nalać wody do tuby, zamknąć ją szczelnie i chwilę poczekać, a lalka Barbie zmieni kolor. To jak będzie finalnie wyglądała jest niespodzianką. Każda z lalek ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu. W zestawie znajduje się peruka, spódniczka, para bucików dla lalki i magiczna gąbeczka. Wystarczy zmoczyć gąbkę zimną wodą, a następnie "umyć" twarz lalki lub jej włosy – pod wpływem zimnej wody usta lalki zmienią kolor, a na skórze pojawi się ozdobny malunek. Z kolei na włosach powstaną ozdobne pasemka. Proces ten można powtarzać do woli.

Na poniższym wideo zobaczycie, jak lalka Barbie Color Reveal mienia całkowicie swój wygląd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE