Kaufland

i

Autor: Kaufland

Wiadomości

Finał loterii Kaufland Card - zwycięzcy odebrali samochody Škoda Octavia Combi

2024-06-02 11:10 Materiał sponsorowany

Ponad 800 000 osób wzięło udział w loterii Kaufland Card zorganizowanej z okazji rocznicy uruchomienia tego programu lojalnościowego. Do wygrania było łącznie ponad 6000 kart i e-kart podarunkowych na zakupy w sklepach Kaufland, CCC i HalfPrice, 150 kart paliwowych do wykorzystania na stacjach Orlen oraz nagrody główne - trzy samochody Škoda Octavia Combi. Uroczyste przekazanie aut odbyło się 6 maja we Wrocławiu. Odebrali je zwycięzcy, którzy w czasie trwania loterii zrobili zakupy w marketach Kaufland, zachowali przyznany los-zdrapkę i wzięli udział w losowaniu. Akcja skierowana była do użytkowników Kaufland Card i miała uczcić sukces programu, który w trakcie pierwszego roku swojego istnienia zgromadził aż 3,6 mln użytkowników.

Zwycięzcami konkursu są stali klienci Kaufland, konsumenci regularnie korzystający z Kaufland Card.

„Hasło loterii >>Każdy może wygrać<< oznaczało, że jesteśmy otwarci na wszystkich naszych klientów i chcemy aby każdy, kto korzysta z naszej karty mógł nie tylko zaoszczędzić na codziennych zakupach dzięki różnorodnym promocjom, ale także otrzymał w zamian za swoją lojalność szansę zdobycia wyjątkowej, wartościowej nagrody. To także symbol atrakcyjnej puli nagród, które trafiły do tysięcy naszych oddanych klientów” - mówiła podczas wydarzenia Paulina Katana, dyrektor Pionu Planowania i Zakupu Mediów w Kaufland Polska.

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby uczynić z odbioru nagród głównych wyjątkowe święto. Przekazanie aut odbyło się w salonie Škoda przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu. Wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje. Nagrodzeni nie ukrywali radości i wspominali, że informacja o zwycięstwie była dla nich wielkim zaskoczeniem. Wzruszenia nie kryli także przedstawiciele Kaufland obecni na uroczystości, mogąc towarzyszyć stałym klientom w emocjonujących chwilach związanych z odbiorem nagród.

Zasady loterii były bardzo proste. Po każdej transakcji z Kaufland Card klient odbierał papierowy los-zdrapkę. Po zdrapaniu oznaczonego pola mógł sprawdzić, czy los gwarantuje jedną z nagród natychmiastowych w postaci kart podarunkowych. Każdy los-zdrapka uprawniał do udziału w losowaniu nagród głównych - samochodów Škoda Octavia Combi. Wystarczyło go zachować i zarejestrować na stronie loterii.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego?

Wprowadzony w marcu ubiegłego roku program lojalnościowy Kaufland Card odniósł ogromny sukces. Zgromadził ponad 3,8 mln użytkowników i stanowi dziś nieodłączny element codziennych zakupów klientów sieci. Za każdym razem gwarantuje atrakcyjne promocje i okazje do oszczędności. Użytkownicy programu mają dostęp do ofert specjalnych, kuponów dopasowanych do osobistych preferencji zakupowych i mogą korzystać z ofert partnerów programu, by oszczędzać nie tylko w Kauflandzie. Dodatkowo w aplikacji zyskują dostęp do wygodnego tworzenia listy zakupów i wglądu w elektroniczne podsumowanie transakcji, a także akcji promocyjnych. Wszyscy uczestnicy programu robiący zakupy z Kaufland Card zbierają punkty lojalnościowe, które mogą wymieniać na atrakcyjne kupony, zyskując jeszcze więcej korzyści.

Do programu może dołączyć każda osoba pełnoletnia. Wystarczy pobrać aplikację Kaufland lub odebrać w markecie kartę, a następnie zarejestrować ją w sklepie lub online. Więcej informacji na temat Kaufland Card oraz szczegółowe instrukcje znajdują się na stronie internetowej.

Źródło informacji: Kaufland