Finał Ligi Mistrzów OPÓŹNIONY! Początek meczu Liverpool - Real został przesunięty. Dlaczego?

2022-05-28 21:16
Trofeum Ligi Mistrzów
Autor: AP/Associated Press/East News

Finał Ligi Mistrzów opóźniony. Pierwszy gwizdek w meczu Liverpool - Real Madryt został przesunięty. Dlaczego? Co się stało? Kiedy rozpocznie się mecz? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Finał Ligi Mistrzów opóźniony

Kibice, którzy w sobotę, 28 maja, zasiedli o 21 przed telewizorami spodziewali się usłyszeć pierwszy gwizdek w meczu Liverpool - Real Madryt. Tymczasem nic z tego.

Jak się okazało, początek finału ligi mistrzów został opóźniony.

Organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu pierwszego gwizdka co najmniej o 15 minut. Powód? Nie wszyscy kibice Liverpoolu zdążyli zasiąść na trybunach!

Dopiero po 21, piłkarze obu drużyn wyszli na rozgrzewkę. Według oficjalnych informacji, spotkanie ma rozpocząć się o 21.30.

Real Madryt, 13-krotny triumfator najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie, zmierzy się z ich sześciokrotnym zwycięzcą Liverpoolem w pasjonująco zapowiadającym się finale Ligi Mistrzów. Początek sobotniego meczu w Saint-Denis pod Paryżem pierwotnie zaplanowany został na godz. 21.

Oba zespoły już teraz mogą zaliczyć sezon do bardzo udanych. Liverpool sięgnął po Puchar Anglii i Puchar Ligi, a w Premier League ustąpił minimalnie tylko Manchesterowi City.

Strzelanina w Teksasie

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze