Euro 2021 – jutro Polacy rozpoczynają przygotowania do Euro! Sztab czeka na piłkarzy

i

Autor: Cyfra Sport Euro 2021 – jutro Polacy rozpoczynają przygotowania do Euro! Sztab czeka na piłkarzy

Euro 2021 – jutro Polacy rozpoczynają przygotowania do Euro! Sztab czeka na piłkarzy

2021-05-23 19:30

Euro 2021 – jutro Polacy rozpoczynają przygotowania do Euro! Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski w opalenickim hotelu "Remes" czeka już na piłkarzy, którzy rozpoczynają przygotowania do czerwcowych mistrzostw Europy. Przez ponad dwa tygodnie o komfort kadrowiczów zadba 50 osób obsługi. W środę do hotelu mają przyjechać rodziny piłkarzy.

Euro 2021 – jutro Polacy rozpoczynają przygotowania do Euro! Trener Paulo Sousa wraz ze swoimi współpracownikami w czwartek wieczorem zameldował się w ośrodku w Opalenicy, który po raz pierwszy będzie gościć polską reprezentację. Dzisiaj miał pojawić się także sztab medyczny kadry, sami zawodnicy będą dojeżdżać na zgrupowanie dzień później. Jak poinformował wcześniej menedżer reprezentacji i rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, wszyscy powołani piłkarze będą obecni już pierwszego dnia przygotowań.

CZYTAJ TAKŻE: ME 2021: Opalenica gotowa na przyjęcie kadry - MENU PIŁKARZY czeka rewolucja!

PZPN wynajął hotel na wyłączność

Hotel przez czas cały okres zgrupowania będzie zamknięty dla osób z zewnątrz. PZPN wynajął go na wyłączność. Do dyspozycji reprezentacji będą m.in. dwie płyty treningowe, siłownia, sale odnowy biologicznej oraz strefa wellness i spa. Kadrowicze po treningach będą mogli skorzystać z różnych atrakcji. Od środy do niedzieli w hotelu „Remes" pojawią się też rodziny piłkarzy.

- Właśnie oddajemy do użytku otwarty basen. Ta inwestycja była przygotowywana już wcześniej i to nie ze względu na przyjazd reprezentacji, ale żeby podnieść atrakcyjność obiektu. W hotelu mamy tzw. strefę chilloutu z kręgielnią, piłkarzykami i bilardem. Można pograć też w golfa, a nawet wziąć lekcje od naszego instruktora. Obok hotelu jest też park linowy. Poza tym PZPN osobno przygotowuje własny program atrakcji" - wyjaśnił Wrobiński, dyrektor hotelu „Remes”

O komfort kadrowiczów zadba 50 osób z obsługi.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji