dramat na weselu

i

Autor: Pixabay.com/streamable.com

Dramat na weselu. OGROMNY POŻAR wybuchł podczas pierwszego tańca! WIDEO

2021-09-20 13:17

Na pewno nie w ten sposób swoje wesele chcieli zapamiętać ci państwo młodzi. Uroczystość zamieniła się w koszmar, gdy podczas pierwszego tańca... w sali weselnej wybuchł ogromny pożar! Para młoda i weselni goście musieli salwować się ucieczką. Całe to dramatyczne zdarzenie nagrał jeden z uczestników imprezy.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w miniony weekend (18-19 września) podczas uroczystości weselnej odbywającej się w miejscowości Torreón, stolicy stanu Coahuila w Meksyku. Iskry z fajerwerków, które zostały odpalone podczas pierwszego tańca pary młodej dotarły do podwieszonych pod sufitem dekoracji. Całość błyskawicznie zajęła się ogniem. Choć niektórzy z gości chwycili za gaśnice - pożar rozprzestrzeniał się zbyt szybko. Państwo młodzi i goście musieli się natychmiast ewakuować.

Jeden z weselnych gości, nagrał całe to wydarzenie.

ZOBACZCIE DRAMATYCZNE WIDEO

Widok jest przerażający. W zaledwie kilka sekund, cały sufit objęty zostaje ogniem. W końcu, płonące dekoracje spadły na parkiet. Choć wyglądało to bardzo groźnie, nikt na szczęście nie odniósł obrażeń - informują lokalne media.

Jak sytuację komentują właściciele sali weselnej?

Pożar powstał z powodu złamania umowy przez wykonawcę spoza naszej firmy. Mówi ona wyraźne, że ​​stosowanie pirotechniki wewnątrz naszych pomieszczeń jest zabronione. Przez te działania powstał pożar w dekoracji z suchych liści, które znajdowały się na suficie” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez firmę na Facebooku.

Sala weselna jest obecnie zamknięta. Jej właściciele muszą w poniedziałek złożyć lokalnym władzom wyjaśnienia dotyczących okoliczności całego zdarzenia.

Raport z anteny 20.09, godz.10