Dom z Kevina samego w domu  MOŻNA WYNAJĄĆ! Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

i

Autor: krknews.pl

Dom z "Kevina samego w domu" MOŻNA WYNAJĄĆ! Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

2021-12-22 11:39

Czy oglądając "Kevina samego w domu" marzyłeś kiedykolwiek o tym, by znaleźć się na miejscu sprytnego 8-latka i też pobuszować w wielkiej rezydencji jego rodziny? Teraz to marzenie może się spełnić i nie potrzeba do tego ogromnej gotówki. Ile kosztuje wynajęcie domu z kultowego filmu świątecznego? Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

Film "Kevin sam w domu" to klasyk, bez którego mało kto potrafi sobie wyobrazić święta. Tym większą gratką jest oferta Airbnb, która daje możliwość noclegu w domu, w którym rozgrywał się pojedynek między rezolutnym chłopcem i nieporadnymi złodziejami.

Okazuje się, że na jedną noc można wynająć mieszczącą się na przedmieściach Chicago rezydencję z film Kevin sam w domu.

Dom według informacji zamieszczonych na stronie serwisu ma zachowane oryginalne wnętrza znane ze scen z filmu. Oprócz tego przed posiadłością stoi ten sam złoty posąg, który był potrącany w filmie regularnie przez auta.

Dom położony w okolicy Chicago można będzie zarezerwować już 7 grudnia 2021 roku. Cena za noc? Zaskakująco niska. Okazuje się bowiem, że w kultowym domu będzie można przenocować już za 25 dolarów (ok. 100 zł). Chętni powinni mieć świadomość, że muszą się stawić pod drzwiami posiadłości rodziny Kevina 12 grudnia. Warto pamiętać również o tym, że budynek dostępny jest dla maksymalnie 4 osób.

Na kandydatów do przenocowania w domu Kevina czekają także inne atrakcje. Pułapki, woda po goleniu i lustro, do którego można głośno krzyczeć, oraz śmieciowe jedzenie z lat 90. to tylko nieliczne z nich.

"Kevin sam w domu" to amerykański film fabularny z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Opowiada on o losach chłopca, który przez przypadek zostaje sam w domu, kiedy jego rodzina udaje się na święta Bożego Narodzenia do Paryża. Budynkiem zaczynają interesować się włamywacze, ale dzielnemu 8-latkowi udaje się go obronić.

Rzeszowska pijalnia czekolady Mirosława Pelczara szykuje się nie święta Bożego Narodzenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE