Dom z Kevina samego w domu  MOŻNA WYNAJĄĆ! Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

i

Autor: krknews.pl

Dom z "Kevina samego w domu" MOŻNA WYNAJĄĆ! Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

2021-12-22 11:39

Czy oglądając "Kevina samego w domu" marzyłeś kiedykolwiek o tym, by znaleźć się na miejscu sprytnego 8-latka i też pobuszować w wielkiej rezydencji jego rodziny? Teraz to marzenie może się spełnić i nie potrzeba do tego ogromnej gotówki. Ile kosztuje wynajęcie domu z kultowego filmu świątecznego? Cena jest TAK NISKA, że zwala z nóg!

Film "Kevin sam w domu" to klasyk, bez którego mało kto potrafi sobie wyobrazić święta. Tym większą gratką jest oferta Airbnb, która daje możliwość noclegu w domu, w którym rozgrywał się pojedynek między rezolutnym chłopcem i nieporadnymi złodziejami.

Okazuje się, że na jedną noc można wynająć mieszczącą się na przedmieściach Chicago rezydencję z film Kevin sam w domu.

Dom według informacji zamieszczonych na stronie serwisu ma zachowane oryginalne wnętrza znane ze scen z filmu. Oprócz tego przed posiadłością stoi ten sam złoty posąg, który był potrącany w filmie regularnie przez auta.

Dom położony w okolicy Chicago można będzie zarezerwować już 7 grudnia 2021 roku. Cena za noc? Zaskakująco niska. Okazuje się bowiem, że w kultowym domu będzie można przenocować już za 25 dolarów (ok. 100 zł). Chętni powinni mieć świadomość, że muszą się stawić pod drzwiami posiadłości rodziny Kevina 12 grudnia. Warto pamiętać również o tym, że budynek dostępny jest dla maksymalnie 4 osób.

Na kandydatów do przenocowania w domu Kevina czekają także inne atrakcje. Pułapki, woda po goleniu i lustro, do którego można głośno krzyczeć, oraz śmieciowe jedzenie z lat 90. to tylko nieliczne z nich.

"Kevin sam w domu" to amerykański film fabularny z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Opowiada on o losach chłopca, który przez przypadek zostaje sam w domu, kiedy jego rodzina udaje się na święta Bożego Narodzenia do Paryża. Budynkiem zaczynają interesować się włamywacze, ale dzielnemu 8-latkowi udaje się go obronić.

Rzeszowska pijalnia czekolady Mirosława Pelczara szykuje się nie święta Bożego Narodzenia