Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / Wikimedia Commons

Cztery osoby z polskiej reprezentacji na olimpiadę w Pekinie z wykrytym COVID-19

2022-01-28 11:40

Niestety z najnowszych informacji wynika, że występ czwórki naszych reprezentantów na olimpiadzie w Pekinie właśnie stanął pod znakiem zapytania. Aż u czterech sportowców wykryto zakażenie COVID-19. Kim są oraz czy jest szansa, że nie wystartują na Olimpiadzie, dowiecie się z artykułu.

Czwórka olimpijczyków chora na COVID-19

Informację o tym, że czwórka naszych reprezentantów na Olimpiadę w Pekinie została wysłana na izolacje z powodu wykrycia u nich zarażenia COVID-19 opublikował na Twitterze Konrad Niedźwiedzki. Olimpijczycy przybyli do stolicy Chin w czwartek. 45 Polskich olimpijczyków zostało po przylocie przebadanych na obecność koronawirusa. Niestety u 4 zawodników wynik był pozytywny. Według relacji Niedźwiedzkiego wszyscy zawodnicy zostali już wysłani na izolację czują się dobrze. Obecnie członkowie polskiej Reprezentacji przebywają w hotelu, w którym przejdą izolacje. Zgodnie z obowiązującymi zasadami zostaną tam do momentu uzyskania dwóch negatywnych testów PCR, w ciągu dwóch kolejnych dni. Zawodnikami z naszej Reprezentacji, u których wykryto koronawirusa są:. Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krysztofiak.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Najszybszy polski panczenista Piotr Michalski marzy o medalu IO