Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?

2021-01-18 8:16
Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?
Autor: Canva.com Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?

Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić? W weekend 16-17 stycznia użytkownicy Facebooka zauważyli poważny problem ze swoim ulubionym komunikatorem. Chociaż na telefonach komórkowych nic się nie zmieniło, to Messenger działa w zupełnie inny sposób w naszych przeglądarkach na komputerach. Co się stało?

Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić? Użytkownicy Facebooka na laptopach i komputerach stacjonarnych kolejny dzień mają poważne problemy. Aplikacja Messenger nie działa w sposób dobrze nam znany i prawidłowy. Nasze przeglądarki informują, że zablokowane zostały wyskakujące okienka, a my by komunikować się ze znajomymi musimy włączyć Messengera w nowej karcie. Nie dostajemy również powiadomień. A lista aktywnych kontaktów wciąż wskazuje 0. Na forach internetowych trwa dyskusja, bo użytkownicy obawiają się, że tak już zostanie! Aplikacja działa również dużo wolniej. Co możemy z tym zrobić?

 Messenger: wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?

Obecnie nie da się naprawić problemu samodzielnie. Nad usterką z pewnością pracują już twórcy popularnego komunikatora. Nam nie pozostaje nic innego jak czekać i ewentualnie przenieść się z rozmowami na telefony komórkowe. Jeśli wiecie, że wasi znajomi nie mają już tego rodzaju problemów, spróbujcie zalogować się w ponownie w przeglądarce.

FENOMEN MORSOWANIA – SKĄD SIĘ WZIĄŁ?

Czy zdałbyś test na prawo jazdy?

Pytanie 1 z 10
Czy cofając masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze