Awaria Instagrama 3.11.2021. Problemy z Messengerem i Facebookiem

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Awaria Instagrama 3.11.2021. Problemy z Messengerem i Facebookiem

Instagram, Facebook, Messenger nie działają! Globalna awaria platform Meta 3.11.2021

2021-11-03 20:17

Kolejna awaria giganta! Nie działa Instagram. Użytkownicy zgłaszają też problemy dotyczące działania Facebooka i Messengera. Jak długo potrwa awaria 3.11.2021? Kiedy Instagram zacznie działać?

Kolejna awaria Instagrama 3.11.2021. Użytkownicy zgłaszają problemy z działaniem popularnej aplikacji. - Tablica wyświetla się normalnie, ale nie widzę wiadomości. Nie mogę otworzyć, przeczytać. Widzę listę kontaktów, ale nic nie mogę zrobić - informuje nasz czytelnik. Użytkownicy zgłaszają też problemy z Facebookiem i Messengerem. Jest problem z otwieraniem się aplikacji i przede wszystkim z wysyłaniem wiadomości.

Może to oznaczać globalną awarię platform należących do firmy Meta. Nie odnotowano jednak problemów z działaniem aplikacji WhatsApp.

Czytaj także: Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii?

Globalna awaria platform Meta

Wszystko wskazuje na to, że awaria jest globalna. W ostatnich godzinach użytkownicy zgłaszają znacznie więcej problemów z działaniem Instagrama, Facebooka i Messengera. To kolejna awaria w ostatnim czasie. 4.10.2021 także nie działał Facebook, Instagram, Messenger, a także WhatsApp. Wówczas awaria trwała kilka godzin!

Czytaj także: Po awarii Facebooka OGROMNE straty na giełdach. Odczuły to miliony użytkowników

"Nic nie działa od godziny 19:00 nie chcą wysłać się wiadomości, i wyskakuje błąd, widzę że nie tylko ja to mam, mam nadzieje że niedługo to naprawią",  "u mnie tak samo nie pokazuje wiadomości w skrzynce na IG na komputerze nie mogę się zalogować", "Wszystko pięknie działało i nagle przed momentem nie da się ani odświeżyć, ani zalogować. Nic." - komentują internauci w serwisie downdetector.pl.

Awaria Instagrama 3.11.2021

i

Autor: archiwum prywatne Awaria Instagrama 3.11.2021