Awantura w salonie SPA. Klientka poskarżyła się, że nagi mężczyzna paraduje w damskiej szatni. "Ma prawo, bo identyfikuje się jako kobieta" [WIDEO]

2021-06-28 9:32
Awantura w salonie SPA. Klientka poskarżyła się, że nagi mężczyzna paraduje w damskiej szatni. Ma prawo, bo identyfikuje się jako kobieta [WIDEO]
Autor: Screen/Twitter Do awantury doszło w bardzo popularnym i ekskluzywnym salonie SPA w Los Angeles

Do dantejskich scen doszło w popularnym salonie urody Wi SPA w Los Angeles w Kalifornii. Podłoże całej awantury jest znakiem naszych czasów. Jedna z klientek poskarżyła się obsłudze, że do damskiej szatni wszedł mężczyzna, który paradował z penisem na wierzchu przed kobietami i dziewczynkami. W recepcji usłyszała, że ten mężczyzna jest transseksualistą i identyfikuje się jako kobieta, więc wszystko jest w porządku.

Tą historią żyje od kilkunastu godzin cały świat. Do popularnym ośrodku Wi SPA w Los Angeles doszło do regularnej awantury. Powód? Jedna z klientek poskarżyła się obsłudze, że do damskiej szatni wszedł mężczyzna, który paradował tam z penisem na wierzchu tuż przed przebierającymi się tam kobiety oraz małymi dziewczynkami.

- Żeby była jasność. Uważacie, że w porządku jest, gdy nagi mężczyzna wchodzi do sekcji damskiej, pokazując wszystkim kobietom, a także małym dziewczynkom, swojego penisa. To chcecie powiedzieć - pytała zdenerwowana kobieta w recepcji.

W odpowiedzi usłyszała, że wspomniany mężczyzna jest osobą transseksualną i identyfikuje się jako kobieta. Dlatego ma prawo przebywać w damskiej szatni. Z taką interpretacją nie mogły się pogodzić kobiety przebywające z przebieralni, które całą grupą wyszły z szatni i udały się prosto do recepcji. Tak rozpoczęła się cała dyskusja.

- On nie jest kobietą. Widziałam jego penisa. Obecnie tu kobiety czują się bardzo urażone, a wy nic z tym nie robicie. (...) Jako kobieta, mam prawo czuć się komfortowo w sekcji damskiej wśród innych kobiet! On ma penisa - argumentowała kobieta w rozmowie z obsługą i żądała zwrotu pieniędzy za pobyt w SPA.

Całe zajście zobaczycie poniżej.

Wywiad z Maneskin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze