Ezoteryka_podcast

i

Autor: Materiały prasowe Ezoteryka_podcast

Horoskop

Astrolożka o czekających nas rewolucyjnych zmianach. Podcast „Ezoteryka dla rozważnych” Katarzyny Południak

2024-01-26 14:38

Kto nie jest ciekawy, co kryje horoskop? Katarzyna Południak ma w to wgląd, a jej podcast to uzupełnienie porywającej książki o tym samym tytule – „Ezoteryka dla rozważnych. Ale romantyczni też mogą przeczytać”. Jesteście gotowi na fascynującą podróż po niezbadanych obszarach astrologicznych wpływów?

Listen to "Ezoteryka dla rozważnych" on Spreaker.

Przyszłość fascynuje, stawiamy horoskopy, pytamy kart, co przyniesie los. Katarzyna Południak ma w to wgląd, a jej podcast jest uzupełnieniem książki o tym samym tytule – „Ezoteryka dla rozważnych. Ale romantyczni też mogą przeczytać”. Jej autorka zabiera nas w podróż przez różne dziedziny, takie jak reiki, runy, jasnowidzenie, rytuały czy litoterapia. Ale uwaga, to nie jest zwykły przewodnik! Tutaj ezoteryka spotyka się z racjonalnym spojrzeniem. Z jednej strony doceniamy głęboką mądrość i tradycję, z drugiej – zadajemy pytania, podajemy w wątpliwość, analizujemy. Bo przecież wszystko się zmienia, więc i ezoteryka musi podążać za duchem czasu.

Jak do wysłuchania premierowego odcinka podcastu „Ezoteryka dla rozważnych” zachęca sama astrolożka? Katarzyna Południak mówi tak:

– Zapraszam Was na niezwykłą podróż do fascynującego świata astrologii! W pierwszym odcinku podcastu zagłębimy się w niecodzienne wydarzenie astrologiczne – wejście Plutona w znak Wodnika. To niezwykła podróż przez 20 lat transformacji, zmian i nowych możliwości, które mogą rewolucjonizować nasze życie. Ostatni raz Pluton przebywał w tym znaku 246 lat temu, kształtując oblicze świata.

Przyjrzymy się, jak to wydarzenie wpłynie na relacje osobiste i społeczne, jakie szanse i wyzwania przyniesie. Spojrzymy, jakie rewolucyjne zmiany zainicjował Pluton w Wodniku. Dowiemy się też, jaki wpływ Pluton w Wodniku może mieć na każdego z nas indywidualnie, analizując poszczególne domy astrologiczne. Jesteście gotowi na fascynującą podróż po niezbadanych obszarach astrologicznych wpływów?

Katarzyna Południak

Astrolożka, numerolożka i tarocistka z trzydziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi życie nie mniej barwne niż karty, które stawia. Marzyła o podróżach kosmicznych i chciała studiować fizykę. Jednak zamiast gwiezdnych przestworzy odkryła fascynację ludzkim umysłem i przeniosła się na psychologię. Ezoteryka zawładnęła jej życiem tak bardzo, że nie wyobraża sobie dnia bez wróżenia z kart tarota czy sprawdzenia, jak układają się planety. Otoczona gromadą psów i kotów, spełnia się jako ich opiekunka oraz córka, żona, matka i doradczyni duchowa.

Książka „Ezoteryka dla rozważnych. Ale romantyczni też mogą przeczytać”, Katarzyny Południak dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 24 stycznia.

Źródło: Astrolożka o czekających nas rewolucyjnych zmianach. Podcast „Ezoteryka dla rozważnych” Katarzyny Południak