Gwiezdne Wojny. Najlepszy gry na komórkę Star Wars! Co pobrać na smartfona?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Smartfony

Gwiezdne Wojny. Najlepsze gry na smartfona Star Wars! Co warto pobrać?

2024-05-01 9:01

W poczekalni, przed snem, w autobusie. Każdy z nas lubi czasem sięgnąć po prostą i szybką rozrywkę, jaką są gry na smartfona. Możemy wybierać z wielu dostępnych tytułów i poświęcać wiele godzin na zabawę. Specjalnie dla was zebraliśmy w jednym artykule najlepszy gry na komórkę Star Wars! Co pobrać na smartfona? Sprawdźcie!

Spis treści

  1. Star Wars™: Galaxy of Heroes
  2. Star Wars™: KOTOR
  3. LEGO® Star Wars™: TCS
  4. Star Wars™ Pinball 7

Star Wars™: Galaxy of Heroes

Walcz w całej galaktyce, walcząc z legendarnymi bohaterami ciemnej i jasnej strony w kultowych lokalizacjach. Wejdź do pełnego akcji świata Gwiezdnych Wojen ze swoją własną wymarzoną drużyną, korzystając z postaci z każdej epoki, w tym nowych postaci z Mandalorianina, Gwiezdnych Wojen™: Przebudzenia Mocy, Rogue One™: A Star Wars™ Story i Star Wars™: The Ostatni Jedi™. Weź udział w walce turowej, epickich walkach z bossami, niezrównanym rozwoju postaci i nie tylko!

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.starwarscapital_row&hl=pl&gl=US

Kolejni artyści w galerii polskiego street artu w Lesznie

Star Wars™: KOTOR

Wybierz swoją ścieżkę! Star Wars ™: Knights of the Old Republic ™ dla Androida nie został uszczuplony do telefonu komórkowego w jakikolwiek sposób. To pełne doświadczenie KOTOR! Jako taki rozmiar pliku jest dość duży, więc prosimy o cierpliwość podczas pobierania.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aspyr.swkotor

LEGO® Star Wars™: TCS

Teraz możesz doświadczyć epickiej przygody która łączy oryginalne LEGO Star Wars: The Video Game i sequel LEGO Star Wars II: The Original Trilogy. Znajdź czas dla godzin epickiej zawartości Star Wars. Rozgrywka możliwa jest na wszystkich z urządzenia z systemem Android. Rozpocznij swoją przygodę w Star Wars: Episode I The Phantom Menace i przeżyj podróż przez wszystkie sześć epizodów okraszonych humorem znanym dla serii LEGO.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.lego.tcs&hl=pl&gl=US

Star Wars™ Pinball 7

Gra Star Wars Pinball, osadzona w odległej galaktyce, umożliwia interakcję z najbardziej kultowymi postaciami i przeżycie najwspanialszych momentów w świecie Gwiezdnych wojen, połączonych z ekscytującą rozgrywką pinball!

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zenstudios.StarWarsPinball

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?