Pogoń Szczecin wygrywa z KAA Gent. Tak bawili się kibice Portowców podczas meczu!

2023-08-18 10:57

Pierwsze spotkanie KAA Gent wygrało z Pogonią Szczecin 5:0. Portowcy mimo to nie poddali się i starali pokazać się w Szczecinie od jak najlepszej strony. Wygrali spotkanie domowe 2:1. Choć kibice wiedzieli, że szanse na awans marne, to i tak dopingowali wytrwale swoją ukochaną drużynę!

Pogoń Szczecin – KAA Gent. Honorowe pożegnanie z Ligą Konferencji Europy

Od początku spotkania Portowcy walczyli o jak największą liczbę bramek. W przeciągu 15 minut zaliczyli kilka sytuacji bramkowych! Szczególnie walecznie zachowywał się Kamil Grosicki, który nie tylko motywował swoich kolegów, ale też urządzał rajdy po części boiska. KAA Gent się jednak też nie poddawało i pierwsza połowa zakończyła się stanem 0:0. W drugiej to Belgowie starali się na początku strzelić bramkę. Jednak dzięki dobrej postawie nie tylko obrony, ale i Bartka Klebaniuka, było dalej 0:0. W 79. minucie Portowcy wykorzystali błąd bramkarza KAA Gent i bramkę strzelił Kulouris. Też ten zawodnik zaliczył kolejne trafienie w 86. minucie. W doliczonym czasie gry to Belgowie strzelili bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Pogoń Szczecin – KAA Gent. Po raz pierwszy wybrali się na mecz i są zachwyceni

Jak się okazuje, wielu kibiców postanowiło wybrać się na spotkanie po raz pierwszy. Tak jak pan Tadeusz.

- Syn mieszka w Szczecinie i tutaj mnie ściągnął. Polską piłkę oglądam tylko w telewizji. Może i Pogoń przegrała pierwsze spotkanie, ale w drugim grali naprawdę fajnie – powiedział dla portalu eska.pl pan Tadeusz.

A jak bawili się kibice podczas pucharowego meczu Pogoni Szczecin? Zobacz koniecznie w galerii zdjęć! Może byli tam twoi znajomi.