gwiazdy

Roksana Węgiel pokazała wyćwiczony brzuch. Niby sukienka, a odsłoniła wiele. Tak brylowała u boku Dody!

2024-05-15 17:34

Roksana Węgiel będzie jedną z gwiazd Polsat Hit Festiwalu 2024. Artystki nie zabrakło na specjalnej konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu. 19-latka pojawiła się na niej w białej, letniej sukience z mocnymi wycięciami i z dumą prezentowała swój wyćwiczony brzuch. Zobaczcie, jak wyglądała.

Roksana Węgiel nie może narzekać na brak zajęć. Piosenkarka zakończyła niedawno przygodę z formatem "Tańcem z gwiazdami", jednak nie miała jeszcze czasu należycie odpocząć. Roxie rzuciła się w wir pracy, a już za kilka dni będziemy mogli podziwiać ją na wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Polsat Hit Festiwal. Gwiazda nie zadebiutuje co prawda na deskach Opery Leśnej, jednak będzie to jej pierwszy raz w polsatowskiej edycji imprezy. Czyżby wyrastała na jedną z największych gwiazd stacji? To bardzo możliwe. Roxie zaprezentuje się na scenie 24 maja, podczas koncertu "Radiowy Przebój Roku" ze swoim megahitem "Miasto". 19-latka pojawiła się na konferencji prasowej promującej wydarzenie i po raz kolejny zaskoczyła swoją kreacją. Roksana ewidentnie poczuła już lato i przyszła na imprezę ubrana w białą sukienkę z wycięciami. Trudno było oderwać od niej wzrok!

Barbie? Nie, to Doda i jej "EROTICA"! Gwiazda zaskoczyła odmienionym wyglądem

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Roksana Węgiel pokazała brzuch 

Roksana Węgiel brylowała na ściance Polsatu. Artystka zaprezentowała się w dopasowanej sukience z rozcięciami na brzuchu oraz biodrach, a dopełnieniem jej looku były białe sandałki na obcasie. Na zewnątrz gwiazda także chętnie pozowała fotoreporterom, jednak w okularach przeciwsłonecznych. Roxie nie ukrywa, że lubi chwalić się swoją wysportowaną sylwetką i nie uważa, że powinna się z tego tłumaczyć. Najnowsze zdjęcia piosenkarki znajdziecie w galerii na górze.