gwiazdy

Barbie? Nie, to Doda i jej "EROTICA"! Gwiazda zaskoczyła odmienionym wyglądem

2024-05-15 16:44

Doda lubi bawić się swoim wizerunkiem, a w szczególności fryzurami. Piosenkarka pojawiła się na konferencji prasowej Polsat Hit Festiwalu i jak to w jej przypadku bywa, skradła show. Artystka postawiła na krótkie, prawie białe włosy. Uwagę przykuwał jednak też jej strój - długie kozaki, gorset i krótki top z napisem "Erotica".

Doda już od kilku lat jest wielką gwiazdą telewizji Polsat. To właśnie ta stacja umożliwiła jej "telewizyjne życie" za czasów, gdy miała bana w TVP i TVN-ie, a zrealizowane przez nich formaty, takie jak "12 kroków do miłości" oraz "Doda. Dream Show", były hitami ramówki. Nic dziwnego, że artystka jest zapraszana na muzyczne wydarzenia Polsatu, w tym na odbywający się co roku w maju Polsat Hit Festiwal. Tym razem Doda, która na deskach Opery Leśnej świętowała już swoje 20-lecie, weźmie udział w koncercie "Radiowy Przebój Roku" i zaśpiewa swój wielki hit "Nim zajdzie słońce" ze Smolastym. Piosenkarki nie zabrakło na konferencji prasowej promującej wydarzenie, która odbyła się 15 maja w Warszawie. Doda, jak na Dodę przystało, po raz kolejny zaskoczyła swoim wyglądem i gdy tylko weszła, natychmiast skradła show. Gwiazda pojawiła się w wydaniu "na Barbie" - z prawie białymi włosami, w wysokich kozakach na obcasie i króciutkim topie z wymownym napisem "Erotica". Było seksownie i zadziornie!

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda jak Barbie

Doda słynie nie tylko ze swojej muzyki czy wypowiedzi, ale również z zamiłowania do zmian wizerunku. Gwiazda tak samo, jak bawi się show-biznesem, bawi się modą. Na konferencji Polsatu pojawiła się w zdumiewającym zestawieniu - krótkim topie, gorsecie i krótkiej spódniczce oraz kozakach. Zobaczcie zdjęcia Dody ze ścianki. Po raz kolejny skradła show?